Головна / Всі публікації / 6, Квітень 2020
Пн, Квітень, 6, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки разом з Єрусалимським університетом ініціював дослідження емоцій, ставлень і потреб студентів у ситуації пандемії COVID-19. Дослідження погоджене Етичними комісіями обох університетів і спрямоване на вивчення переживань студентів, пов’язаних із втручанням вірусу у їхнє життя та необхідністю знаходитись у фізичній ізоляції, яка, на жаль, може перетворюватися й в соціальну ізоляцію, породжуючи самотність та інші негативні емоційні стани.

 

Результати дослідження дадуть змогу вдосконалити стратегію Університету, спрямовану на...

Пн, Квітень, 6, 2020

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки славиться тим, що студенти та випускники вишу користуються попитом на ринку праці. В умовах пандемії COVID–19 більшість підприємств й організацій зупинили свою діяльність або ж почали працювати дистанційно.


Журналісти – серед тих професій, які задіяні й в такий непростий час. Саме від них залежить, чи отримають споживачі інформацію про найважливіші події. Працівники відділу зв’язків із громадськістю поспілкувалися із тими студентами Лесиного університету, які працюють...