Чт, Квітень, 30, 2020

30-го квітня ректором Університету Анатолієм Цьосем затверджено тимчасовий порядок організації і проведення в дистанційному режимі заліково-екзаменаційної сесії та державної атестації.

 

 

 

 

...

Чт, Квітень, 30, 2020

Умови пролонгованого карантину не зупинили поточну роботу кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а лише перенесли її у цифровий формат електронного середовища Teams (Office 365). Нинішнє сьогодення дистанційного навчання – це насамперед навчання з використанням інтернет-технологій. Загалом воно потребує значно більше часу на підготовку до заняття, а далі – на виконання завдань й аналіз звітів. Тому вартий уваги менеджмент часу, який викладач і студент використовують на дистанційне навчання. В умовах карантину одночасне масове звернення до цифрової освіти є, звичайно, вимушеною мірою.

 

У...

Ср, Квітень, 29, 2020

З нагоди 80-річчя з моменту заснування Університету імені Лесі Українки є чудова можливість у цікавій формі згадати історію рідного вишу. Для цього пропонуємо взяти участь в інтернет-вікторині «Як ми знаємо історію нашого Університету?»

 

Інформацію про інтерет-вікторину розміщено на сторінці Асоціації випускників СНУ імені Лесі Українки у мережі «Фейсбук». «Іноді ми навіть не замислюємося над тим, якою цікавою і захопливою може бути історія найкращого для нас закладу вищого освіти на Волині», – пишуть автори допису.

 

Щоб взяти участь в інтернет-вікторині потрібно до 1-го червня заповнити реєстраційну форму та відповісти на запитання...

Вт, Квітень, 28, 2020

Виробнича практика на медико-біологічному факультеті – важливий складник навчального процесу з підготовки кваліфікованих фахівців. Особливо цінне поєднання теоретичних знань і європейської практики. Cтуденти медико-біологічного факультету вже традиційно проходять практику на базі одного з кращих європейських розсадників декоративних рослин Словацької республіки «Ekofit».

 

Під час практики студенти ознайомлюються з новинками декоративних рослин, сучасними технологіями та різними методами їх вирощування та засобами догляду; опановують механізовані способи висаджування різних видів рослин; навчаються обрізці та формуванню деревних видів, тим самим зміцнюючи свої знання з...

Вт, Квітень, 28, 2020

23 квітня 2020 року, на 84 році життя, відійшла у Вічність непересічна людина, талановитий педагог, кандидат наук, доцент Євгенія Володимирівна Грика, яка понад 30 років життя присвятила справі навчання і виховання молоді у Лесиному виші. Педагог з великої літери, Євгенія Володимирівна, щедро обдаровувала студентів та колег неабиякою мудрістю, щирістю, добропорядністю, високою духовністю та любов’ю. Це велика втрата для нас усіх… Щирі співчуття рідним, близьким  та друзям. Царство небесне, вічна пам'ять…

 

Антоніна Яручик

Сторінки