Головна / Всі публікації / 31, Березень 2020
Вт, Березень, 31, 2020

Освітня діяльність Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у сфері післядипломної освіти для осіб із вищою освітою та неперервної педагогічної освіти ґрунтується на соціокультурних трансформаційних викликах і нових запитах до освітньої системи, сформульованих у Концепції «Нової української школи», на засадах компетентнісного, андрагогічного, акмеологічного, культурно-центристського підходів.


...

Вт, Березень, 31, 2020

В умовах безпрецедентного поширення коронавірусу університети Європи беруть активну участь у дослідницьких проєктах, спрямованих на визначення природи вірусу, можливості його нейтралізації, впливу невизначеності, постійної небезпеки та вимушеної ізоляції на фізичне і психічне здоров’я людей, а також шляхів уникнення подібних пандемій у майбутньому, Європейська асоціація університетів означила нові пріоритети Європейського дослідницького простору.

...
Вт, Березень, 31, 2020

В Івано-Франківську відбувся  зимовий чемпіонат України  зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Активну участь в спортивному дійстві брали  випускники та студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на чолі із тренером Володимиром Яловиком.

 

Відзначаємо успіхи цих спортсменів. Валентина Мирончук стала чемпіонкою України на 35 км серед молоді, а Олена Собчук виборола срібну медаль на 20 км серед жінок.

 

...