Головна / Всі публікації / 27, Березень 2020
Пт, Березень, 27, 2020

Сектор науки та міжнародної співпраці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Ларисою Засєкіною від початку запровадження карантину перейшов на дистанційний режим роботи за допомогою університетського порталу Office–365, який надає широкий спектр інструментів для здійснення комунікації онлайн. Отриманий досвід роботи, і далі забезпечуватиме активну взаємодію.

 

Сектор науки та міжнародної співпраці радо...

Пт, Березень, 27, 2020

Ірина Климець – одна з найвідоміших легкоатлеток Волині й України, випускниця магістратури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Минулорічний чемпіонат світу у Досі став чи не найвдалішим стартом у кар’єрі волинянки. У секторі для метання молота дівчина зуміла тричі оновити персональний рекорд і зупинилася за крок від медалі, посівши п’яте місце.


З огляду на потенціал спортсменки, Ірину вважають однією з реальних претенденток на медаль Олімпійських ігор, проте чи виправдані такі сподівання дізнатися цього літа...

Пт, Березень, 27, 2020

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину та надзвичайної ситуації, викликаної розповсюдженням вірусу Covid-19, до 24 квітня 2020 року, перенесено терміни проведення Всеукраїнської олімпіади з математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки для профорієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

...