Головна / Всі публікації / 23, Березень 2020
Пн, Березень, 23, 2020
У період карантину в гуртожитках Лесиного вишу вжито всіх заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID–19

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, незважаючи на запровадження карантину, не виселяв студентів, які проживають в гуртожитках.

 

18 березня Університет від Міністерства освіти і науки України отримав лист, у якому було наголошено на тому, що в період карантину неприпустимо змушувати здобувачів освіти залишати гуртожитки. Того самого дня під час засідання уряду відповідну позицію озвучив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.


«Керівники закладів зобов’язані на...

Пн, Березень, 23, 2020
Конкурс від StudyUp: виграй грант для навчання!

Компанія StudyUp Club запрошує студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки взяти участь у конкурсі на отримання стипендії (грошового гранту) для оплати навчання у розмірі 12 000 грн.

Умови конкурсу, терміни й порядок його проведення на сайті https://echizh.com.ua/grant

Для участі...

Пн, Березень, 23, 2020

Петро Глушко – гравець баскетбольного клубу «Старий Луцьк – Університет». Виступає у Вищій лізі України з баскетболу. Низка гравців команди – студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Баскетбольний клуб тісно співпрацює із керівництвом закладу вищої освіти в організації різних заходів, а гравці клубу тренуються у спортивних залах вишу.

Петро – випускник Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а нині – аспірант й асистент кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації. Окрім цього, Петро Глушко – тренер студентської команди вишу з баскетболу. Сучасні...

Пн, Березень, 23, 2020

Кращими роботами Конкурсу студентських журналістських робіт «Права людини в медіа: від розуміння до змін» 2020 р. у номінації «Письмові роботи» названо есеї четвертокурсниць ФФтаЖу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, практикуючих журналісток Ірини Ветлянчук та Марії Смик (кураторка – доцентка кафедри соціальних комунікацій Оксана Теребус). Вітаємо!

 

Конкурс студентських журналістських робіт є спільною ініціативою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса...