Головна / Всі публікації / 13, Березень 2020
Пт, Березень, 13, 2020
Студенти та викладачі у межах проєкту «Озеленення України» висадять у ботанічному саді «Волинь» молоді дерева

13 березня Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння «Озеленення України» – «1 000 000 дерев за 24 години» підписали ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось й ініціатор проекту, президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук і кандидатка юридичних наук, депутатка Луцької міської ради, співорганізатор проєкту у Волинській області Юлія Вусенко.


...

Пт, Березень, 13, 2020
Major General Andrii Kovalchuk visited Lesya Ukrainka EENU

До Східноєвропейського національного університету завітав генерал-майор Збройних сил України, Герой України, начальник штабу, перший заступник командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ Андрій Ковальчук, уродженець Волині.

 

Генерал-майор зустрівся з ректором Анатолієм Цьосем і проректорами СНУ імені Лесі Українки й обговорив можливі варіанти співпраці із закладом освіти.

 

Зокрема, колишній...

Пт, Березень, 13, 2020

У луцькому кафедральному Свято-Троїцькому соборі з нагоди Дня добровольця відбулося вшанування воїнів, які з власної ініціативи стали на захист України.

 

Молебень, під час якого присутні помолилися за мир в Україні та здоров’я добровольців і всіх українців, очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Владиці співслужили волинські капелани, які на початку війни...

Пт, Березень, 13, 2020
Воркшоп для студентів-журналістів від редакторки Іванни Рудишин

На факультеті філології та журналістики продовжуються зустрічі з випускниками-практиками. Серія воркшопів покликана ознайомити студентів-першокурсників та усіх, кому цікавий фах редактора / журналіста, із особливостями професійної діяльности, почути думки авторитетних та успішних випускників спеціальности. Зустрічі проходять у форматах воркшопів. Ініціаторками стали викладачі кафедри соціальних комунікацій Наталія Благовірна та Олена Кошелюк.


...
Пт, Березень, 13, 2020
Визначили студентів, які представлятимуть університет на І етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування

10 березня на факультеті інформаційних систем, фізики та математики відбулася університетська студентська олімпіада з програмування. Це початковий етап командної студентської Першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery/International Collegiate Programming Contest). Олімпіада відбувається щорічно під егідою Міжнародної асоціації обчислювальної техніки.


...

Сторінки