Головна / Всі публікації / 12, Березень 2020
Чт, Березень, 12, 2020
Університет оновлює освітньо-професійні програми  за усіма спеціальностями

Відповідно до вимог НАЗЯВО та сучасних тенденцій ринку праці у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки розпочато процедуру оновлення бакалаврських та магістерських освітньо-професійних програм за усіма спеціальностями.

Запрошуємо студентів, батьків, викладачів, випускників, роботодавців та усіх зацікавлених осіб до громадського обговорення проєктів навчальних планів.

Обговорення триватиме до 17 квітня 2020 р. Пропозиції та зауваження просимо подавати, перейшовши за посиланням.

...
Чт, Березень, 12, 2020

Cтудентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки проінформували про коронавірус, засоби його профілактики та розповіли про форму навчання впродовж тритижневого карантину.

 

12 березня зустрічі зі студентами організували декани всіх факультетів Лесиного вишу.

 

«Ми поінформували студентів про запровадження карантину. Але нагнітати ситуацію, гадаю, не варто. Потрібно чітко дотримуватися рекомендацій фахівців Міністерства охорони здоров’я України. І, звичайно, стежити за оновленням інформації про поширення...

Чт, Березень, 12, 2020

12-го березня ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось підписав накази «Про заходи щодо запобігання захворюванням, які викликає коронавірусна інфекція»,  «Про умови та оплату праці працівників в період карантину», «Про організацію навчального процесу в період карантину».

 

 

 

 

 

 

 

 ...

Чт, Березень, 12, 2020

12-го березня о 8-й годині відбулася позачергова нарада керівництва Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки щодо запровадження карантину.

 

Нагадаємо, що через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет Міністрів запровадив обмежувальні заходи в Україні з 12 березня по 3 квітня. Відповідно до цього рішення заплановано введення карантину в навчальних закладах терміном на три тижні.

 

Зважаючи на введення карантину, у СНУ імені Лесі Українки відбулася нарада під керівництвом ректора...

Чт, Березень, 12, 2020

11-го березня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти. Публікуємо для ознайомлення лист Міністерства освіти і науки щодо цієї теми.

 

Сторінки