Головна / Всі публікації / 11, Березень 2020
Ср, Березень, 11, 2020
«Добровольчими батальйонами керував Господь», – волинський капелан Михайло Бучак

Кілька років поспіль українці вшановують подвиг тих, хто в перших рядах із власної ініціативи захищає Батьківщину від зовнішнього агресора. Добровольці стали чи не єдиним чинником стримування ворога від подальшого просування.

У переддень свята ми вирішили поспілкуватися з капеланом Михайлом Бучаком – людиною, яка знає про реалії життя воїнів не з чуток. Тому читайте інтерв’ю про феномен добровольчого руху та ставлення до нього Церкви, роль освіти для військовослужбовця, добровольців у рясах і багато іншого.

...

Ср, Березень, 11, 2020
«Думи мої...» на укулеле та оголений автопортрет: як студенти ФФтаЖ осмислювали Шевченка

Студенти другого курсу спеціальності «Українська філологія» актуалізували та осмислили серію автопортретів Тараса Григоровича Шевченка. Про це пише «Район.Луцьк».

Захід відбувся 10 березня на факультеті філології та журналістики...

Ср, Березень, 11, 2020
Нові стипендії Вічного фонду Степана та Євгенії Радіонів з Австралії студентам факультету філології та журналістики

На факультеті філології та журналістики із приємністю сприйняли звістку про нові стипендії Вічного фонду Степана та Євгенії Радіонів з Австралії. Степан Радіон народився 1912 р. в селі Сильне, що в Ківерцівському районі на Волині. 1944 р. змушений був емігрувати до Австралії. Журналіст і письменник, науковець і бібліограф, літописець австралійської україністики за наукову і літературну працю був удостоєний звання почесного доктора Аризонського університету (США), став дійсним членом Інституту дослідів Волині у Вінніпезі (Канада), а 1994 р. – почесним професором Волинського державного...