Головна / Всі публікації / 10, Березень 2020
Вт, Березень, 10, 2020

10 березня у стінах факультету культури і мистецтв відбувся концерт «Шевченківські дні». Захід відвідав ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик, проректор з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна.

 

До присутніх звернувся ректор вишу Анатолій Цьось: «Дуже добре, що ми живемо в Україні і маємо таких Геніїв, які є символами нашої держави. Нам пощастило, що ми маємо Лесю Українку, ім’я якої носить наш університет. Теж саме стосується Тараса Шевченка. Це той Геній,...

Вт, Березень, 10, 2020

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулося позачергове засідання вченої ради.

 

На порядку денному були питання, які стосувалися кадрових призначень, реорганізації одного із структурних підрозділів та відзначення державною нагородою з нагоди 80-річчя СНУ імені Лесі Українки доцента кафедри музично-практичної підготовки, багаторічного керівника тріо бандуристок «Дивоструни» Мирослави Сточанської

 

Першим члени вченої ради розглянули питання...

Вт, Березень, 10, 2020
Тарас Шевченко у слові та музиці

10 березня, в день пам’яті Великого Кобзаря, у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся конкурс читців поезії славного сина та духовного батька українського народу Тараса Шевченка під назвою «Насущні заповіти Кобзаря».


У конкурсі взяли участь студенти десяти факультетів Лесиного вишу. Кожен із них продемонстрував...

Вт, Березень, 10, 2020

Представники Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки взяли участь в заходах щодо вшанування памʼяті Тараса Шевченка.  

 

10 березня, в день смерті Кобзаря, відбулася панахида.

 

На площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку перед головним корпусом СНУ ім. Лесі Українки зібралося багато люду. Зокрема, представники духовенства, міської та обласної влади, студенти, працівники Лесиного вишу на чолі з ректором Анатолієм Цьосем.

...
Вт, Березень, 10, 2020
На факультеті економіки та управління обговорили підготовку аспірантів із урахуванням інтересів стейкхолдерів

На кафедрі економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства 4 березня відбувся круглий стіл із аспірантами спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» щодо набуття компетенцій за програмою фаху.


ВІктор Чешук поділився із колегами інформацією про особливості навчання в аспірантурі, можливості практичного...

Сторінки