Головна / Всі публікації / 2, Березень 2020
Пн, Березень, 2, 2020
Розпочато набір на курси з підготовки до єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі ЗНО

Підготовче відділення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки організовує для вступників до магістратури курси з підготовки до єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі ЗНО (2020 р.)

Навчання платне.

Початок занять у березні по мірі комплектування груп.

...
Пн, Березень, 2, 2020
У МОН України відзначили професіоналізм доцента Наталії Коленди

28 лютого відбулося звітне засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, на якому доцент кафедри менеджменту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Наталія Коленда отримала подяку Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм й активну роботу над проєктами нормативно-правових актів у системі науки та вищої освіти.

Колектив кафедри менеджменту вітає Наталію Вікторівну та...

Пн, Березень, 2, 2020
Активні міжнародники!

Минулий тиждень видався плідним для студентів-міжнародників. Декілька зустрічей із відомими політиками та цікаві лекції, де обговорювалися питання міжнародних відносин, зовнішньої та внутрішньої політики України, ЄС тощо.

Першою, 24 лютого, була зустріч із народною депутаткою ІХ скликання Іриною Констанкевич, головною темою якої стала молодіжна політика. Пані Ірина зустрілася з волинською молоддю, аби розповісти про свій політичний шлях, поділитися досвідом, обговорити...

Пн, Березень, 2, 2020
Тренінг «Техніка пошуку роботи»

17–27 лютого у СНУ імені Лесі Українки на медико-біологічному, географічному, юридичному факультетах і факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я відбувся тренінг «Техніка пошуку роботи» зі студентами випускних курсів.

Перше, з чого варто розпочати, – це усвідомлення того, що пошук роботи – теж робота. Варто пам’ятати, що в цій ситуації усе залежить від вас. Потрібно не лінуватися і задіяти всі свої ресурси для позитивного результату.

...
Пн, Березень, 2, 2020
Як виявляти та спростовувати фейки розповіли на факультеті філології та журналістики

Сучасний світ переповнений інформацією. Якщо кілька десятків років тому і могли бути проблеми з пошуком будь-яких відомостей, то сьогодні у сучасного покоління інше завдання – навчитися правильно фільтрувати інформацію, розрізняти правдиві та спотворені факти.

Днями на факультеті філології та журналістики відбулася лекція Маї Голуб про виявлення та спростування фейків (неправдивої інформації). Спікерка – журналістка, медіаекспертка, регіональна представниця Інституту...

Сторінки