Головна / Всі публікації / Березень 2020
Вт, Березень, 31, 2020

Освітня діяльність Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у сфері післядипломної освіти для осіб із вищою освітою та неперервної педагогічної освіти ґрунтується на соціокультурних трансформаційних викликах і нових запитах до освітньої системи, сформульованих у Концепції «Нової української школи», на засадах компетентнісного, андрагогічного, акмеологічного, культурно-центристського підходів.


...

Вт, Березень, 31, 2020

В умовах безпрецедентного поширення коронавірусу університети Європи беруть активну участь у дослідницьких проєктах, спрямованих на визначення природи вірусу, можливості його нейтралізації, впливу невизначеності, постійної небезпеки та вимушеної ізоляції на фізичне і психічне здоров’я людей, а також шляхів уникнення подібних пандемій у майбутньому, Європейська асоціація університетів означила нові пріоритети Європейського дослідницького простору.

...
Вт, Березень, 31, 2020

В Івано-Франківську відбувся  зимовий чемпіонат України  зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Активну участь в спортивному дійстві брали  випускники та студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на чолі із тренером Володимиром Яловиком.

 

Відзначаємо успіхи цих спортсменів. Валентина Мирончук стала чемпіонкою України на 35 км серед молоді, а Олена Собчук виборола срібну медаль на 20 км серед жінок.

 

...

Пн, Березень, 30, 2020

Наш народ нероздільний із піснею. Так повелося, що спів супроводжує українців упродовж життя. Це розрада, підтримка і навіть інструмент впливу на людей.

Ми вирішили поспілкуватися про це з вокалістом, композитором, професором Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, народним артистом України та Почесним громадянином Луцька Василем Чепелюком. Тож про мистецтво, натхнення, боротьбу з Росією, російською музикою та багато іншого читайте в інтерв’ю.

– Як Ви стали на шлях мистецтва?...

Пт, Березень, 27, 2020

Сектор науки та міжнародної співпраці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Ларисою Засєкіною від початку запровадження карантину перейшов на дистанційний режим роботи за допомогою університетського порталу Office–365, який надає широкий спектр інструментів для здійснення комунікації онлайн. Отриманий досвід роботи, і далі забезпечуватиме активну взаємодію.

 

Сектор науки та міжнародної співпраці радо...

Сторінки