Пн, Лютий, 24, 2020
СНУ–ЛНТУ: 90–72 на користь баскетболістів Лесиного вишу

У спортивному залі Луцького національного технічного університету відбулася зустріч баскетбольних команд студентської ліги СНУ–ЛНТУ. Із рахунком 90–72 перемогла збірна Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось відвідав баскетбольний матч і зауважив, що СНУ імені Лесі Українки був, є і буде осередком розвитку студентського спорту в області! Також Анатолій Васильович високо оцінив роботу тренерського складу...

Пн, Лютий, 24, 2020
Відкрий психолога у собі

Кожен із нас – свого роду психолог. Ми за мімікою, жестами, інтонацією голосу можемо визначити емоційний стан співрозмовника, певною мірою спрогнозувати його поведінку. Але аби стати справжнім знавцем душі людини потрібне систематизоване вивчення психології як науки. Ці знання роблять життя якіснішим, допомагають гармоніювати взаємини зі світом та собою. Про актуальність психології при сучасному напруженому темпі життя годі й говорити. Тому сьогодні у нас розмова із тими, хто навчає і вивчає цю одну з найцікавіших наук про людину.

...

Пн, Лютий, 24, 2020
Леся Українка і Волинь: шлях до університетської спільноти

Із плином часу життєпис Генія все більше втрачає свою земну конкретику, у сприйнятті людей наступних поколінь буденні події набирають промовистого, навіть символічного, значення. «Мені на роду написано бути такою “далекою принцесою”. Пожила в Азії, поживу ще й в Африці, а там… Отак все посуватимусь далі та далі – та й зникну, обернуся в легенду… Хіба ж се не гарно?!» – писала Леся Українка в одному з листів…

А легенда починалася з Волині. Саме в Луцьку Лариса Косач...

Пн, Лютий, 24, 2020
Перемоги студентів-легкоатлетів університету

Цікавим і насиченим видався минулий тиждень для студентів-легкоатлетів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Так, Віктор Климук посів І місце з особистим рекордом у штовханні ядра, а Олена Хамаза стала переможницею у метанні молота на зимовому чемпіонаті України серед молоді.

...