Пт, Лютий, 28, 2020
Брендування в екостилі від факультету філології та журналістики

Тепла зима майже без снігу, підсніжники в лютому, грози в січні, повторний цвіт каштанів у жовтні, масштабні лісові пожежі й обміління Світязю – це все реалії сьогодення, наслідки зміни клімату. І це лише те, що ми можемо зараз бачити неозброєним оком. Якщо ж поцікавитися, то можна віднайти фото льодовиків 100 років тому й зараз, можна простежити, як висихають річки, зникають ліси. Такі негативні зміни спровоковані забрудненням нашої планети.

Людство звикло жити одним...

Пт, Лютий, 28, 2020
Міхеіл Саакашвілі про економіку, політику, законодавство і віру у добрий результат

27 лютого в Центрі культури та дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася зустріч президента Республіки Грузія 2004–2013 рр., ексголови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі зі студентами та професорсько-викладацьким складом вишу. Тема розмови – «Реформи України: стан і перспективи». Поважного гостя представив присутнім ректор університету, професор Анатолій Цьось, а модератором зустрічі була професорка Лесиного вишу Олена Павлова.

...

Пт, Лютий, 28, 2020
Конкурс читців поезії Лесі Українки

27 лютого в університетській бібліотеці відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки, у якому взяли участь студентки різних курсів. Зокрема, з факультету педагогічної освіти та соціальної роботи – Аліна Грицак, яка декламувала «Напис в Руїні», й Олена Ткачук з віршем «Сльози»; з факультету культури і мистецтв – Анастасія Юхимчук («To be or not to be?») та Богдана Клявзунік, яка декламувала прозовий твір «Щастя»; з факультету міжнародних відносин – Анастасія Дричик, яка читала «Поворіт», і Вікторія Горба, яка декламувала «Останній монолог Мавки»; Марта Гафурова (факультет інформаційних...

Пт, Лютий, 28, 2020

26 лютого у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки представники бізнесу, влади міста й області поспілкувалися за філіжанкою кави з ректором Анатолієм Цьосем, викладачами і деканом факультету економіки та управління Любов’ю Ліпич про започаткування у виші пілотного проєкту впровадження елементів дуальної форми освіти для студентів економічного напряму підготовки.

Модерувала зустріч декан факультету економіки та управління Любов...

Чт, Лютий, 27, 2020
Семінар із флорболу: теорія і практика

Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки активно запроваджує інноваційні технології фізичного виховання та навчання у підготовці студентів, адже це запорука покращення рівня професійної освіти й умова підготовки висококваліфікованих фахівців. Крім того, факультет сприяє поширенню серед молоді видів спорту, які відомі і в Україні, і за кордоном.

Уже неабиякої популярності сьогодні набрав флорбол –...

Сторінки