Головна / Всі публікації / 31, Січень 2020
Пт, Січень, 31, 2020
У СНУ – ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у 2019/2020 н. р.

1–3 квітня 2020 р. на кафедрі документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться ІІ етап олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
Для участі у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади запрошуємо від кожного закладу вищої освіти не більше 4-х студентів – переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за профілем спеціальності:
...

Пт, Січень, 31, 2020
Факультет історії, політології та національної безпеки запрошує на навчання

Факультет історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки запрошує на навчання за освітнім ступенем бакалавр за 10-ма освітніми програмами. Пропонуємо ознайомитися з переліком сертифікатів ЗНО для вступу у 2020 році та перспективами працевлаштування після завершення навчання.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА

...

Пт, Січень, 31, 2020
Вчена рада Лесиного вишу погодила призначення нових проректорів

Вчора на засіданні вченої ради СНУ імені Лесі Українки ректор Анатолій Цьось виніс на погодження кандидатури на посади проректорів вишу.

Анатолій Васильович доповів, що в університеті працюватиме п’ять проректорів: з навчальної роботи та рекрутації, з наукової роботи та міжнародної співпраці, з комунікації, з економічно-господарської роботи, з науково-педагогічної роботи та інновацій. На погодження вченій раді ректор рекомендував таких науковців:

...