Головна / Всі публікації / 24, Січень 2020
Пт, Січень, 24, 2020

Вітаємо Вас із офіційним призначенням на посаду ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Це, безперечно, знакова подія у Вашому житті та новий етап розвитку – і для Вас, і для Лесиного вишу. Відтепер Ваші професійні якості, досвід роботи та цілеспрямованість стоятимуть на варті інтересів студентів, викладачів, працівників нашого університету.

...

Пт, Січень, 24, 2020
Анатолія Цьося призначено на посаду ректора СНУ імені Лесі Українки

23 січня 2020 року міністр освіти і науки України Ганна Новосад підписала наказ про призначення доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора Анатолія Цьося на посаду ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Згідно з наказом Анатолій Цьось очолюватиме виш п’ять років: із 24 січня 2020 р. по 23 січня 2025-го.

...

Пт, Січень, 24, 2020
Вітаємо викладачів – переможців змагань із шашок і шахів

23 січня у шахово-шашковому клубі «Ерудит» (корпус № 1, вул. Винниченка, 30) відбулися змагання із шахів і шашок серед професорсько-викладацького складу та працівників СНУ імені Лесі Українки.

Переможці змагань із шахів: І місце розділили команди географічного факультету (доцент Олександр Вовк і старший викладач Валентина Чабанчук) і факультету історії, політології та національної безпеки (професор Геннадій Бондаренко і старший викладач Галина Малеончук); ІІІ місце...

Пт, Січень, 24, 2020
Розпочався дистанційний тур Усеукраїнської олімпіади з математики

27 січня стартує дистанційний тур Усеукраїнської олімпіади з математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Організація та проведення олімпіади відбувається відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 р. за № 1587, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10.01....