Ср, Січень, 22, 2020

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться 2020 року:
32 сесія – 13–16 лютого (м. Київ);
33 сесія – 9–12 квітня (м. Кропивницький);
34 сесія – 28–31 травня (м. Львів);
35 сесія – 18–21 червня (м. Кривий Ріг);
36 сесія – 23–26 липня (м. Бердянськ).
До участі у сесіях Єврошколи запрошують учасників із усіх регіонів України.
Увага! Дати та міста можуть змінитися,...

Вт, Січень, 21, 2020
Шановна Людмило Шварц, із ювілеєм!

Людмило Олексіївно, прийміть щирі привітання з нагоди Вашого свята!

Нехай кожен день життя буде наповнений позитивом й оптимізмом, цікавими ідеями та приємними зустрічами; здоров’я ніколи не підводить і дарує бадьорий настрій; удача й успіх будуть постійними супутниками, а будь-які труднощі легко долаються. А ще безліч посмішок, упевненості у завтрашньому дні, везіння та достатку, успіхів і величезного, неосяжного щастя!

...

Чт, Січень, 16, 2020
Додаткові бали до ЗНО з біології при вступі до СНУ – учасникам олімпіади з біології

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки створює умови для отримання 20 додаткових балів до результатів ЗНО з біології абітурієнтам, які планують вступити до СНУ імені Лесі Українки на спеціальності:
«Біологія»;
«Біологія (лабораторна діагностика)»;
«Середня освіта (біологія) (біологія, природознавство...

Ср, Січень, 15, 2020
Олександр Новак

У грудні 2019 року аспірант кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин Олександр Новак повернувся зі стажування, яке проходило у Європейському парламенті. Ми поспілкувалися з Олександром про його враження від організації роботи в європейській інституції, спілкування з депутатами, традицій і сучасних тенденцій у європейській політиці.

– Як Ви потрапили на це стажування?

...
Вт, Січень, 14, 2020
Викладачі кафедри здоров’я і фізичної культури привітали колегу з ювілеєм

Сьогодні на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я відбулося урочисте засідання з нагоди ювілею кандидата наук, доцента кафедри здоров’я і фізичної культури Ірини Кліш.

Свої вітання іменинниці висловили науковий керівник кандидатської дисертації Ірини Степанівни – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Анатолій Цьось; в. о. декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, доцент Василь Пантік; завідувачі кафедр факультету – доцент...

Сторінки