Головна / Всі публікації / 16, Грудень 2019
Пн, Грудень, 16, 2019
В ім’я віри й здорового способу життя

15 грудня, напередодні одного з найулюбленіших свят дорослих і дітей – дня Святого Миколая, в Луцьку відбувся традиційний благодійний забіг Святих Миколаїв. 

Мета цього заходу - популяризація здорового способу життя та створення позитивного настрою у містян. Зібрані кошти організатори передадуть Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини.
До благодійної справи долучилися викладачі факультету фізичної культури, спорту та здоровʼя СНУ імені Лесі Українки, зокрема Ірина Войтович та Олена Дем’янчук, студенти-фізкультурники, Студентська рада Лесиного вишу.

...
Пн, Грудень, 16, 2019
Подорожуємо та поглиблюємо знання разом

13–14 грудня студенти та викладачі факультету міжнародних відносин відвідали Державну вищу професійну школу в м. Хелм, із якою СНУ імені Лесі Українки співпрацює уже 15 років.

Спершу ми відвідали навчальні корпуси, де нас ознайомили з новітніми аудиторіями, наявними технологіями, деканатом тощо. Мали змогу опинитися в університетській бібліотеці, де почули більше про факультети, спеціальності та перспективи після закінчення навчання. Університет люб’язно передав книги для Інституту Польщі для вивчення польської мови та літератури.
Опісля студенти та викладачі здійснили...

Пн, Грудень, 16, 2019
Як філологи Андріївські вечорниці відзначили

Ворожіння, частування, театралізоване дійство… Про те, як відбувалися Андріївські вечорниці на факультеті філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, дивіться у відеосюжеті
https://www.youtube.com/watch?time_continue=119&v=jNUZh7o62t8&feature=em...

 

 

...

Пн, Грудень, 16, 2019
Конкурс творчих робіт старшокласників: роздуми, оцінки, враження

12 грудня на базі факультету психології та соціології СНУ імені Лесі Українки відбулися підсумкові заходи традиційного конкурсу есе старшокласників. Цьогорічною фішкою стала пропозиція організаторів написання есе за двома напрямами: «Соціологією» та «Психологією» та, відповідно, за двома темами. Для потенційних психологів була запропонована тема «Моє ставлення до інших – моє місце серед них», для майбутніх соціологів – «Покоління X, Y, Z – взаємодія чи конкуренція?». Мета конкурсу полягала у наданні змоги учням навчитися висловлювати свою думку щодо актуальних суспільних проблем і спробувати свої сили в інтерактивних формах...

Пн, Грудень, 16, 2019
Кафедрі теорії літератури та зарубіжної літератури – 20 років

Кафедрі теорії літератури та зарубіжної літератури факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – 20 років. У грудні кафедра проводить місячник заходів із нагоди свого двадцятиліття. 

Простір біля кафедрального кабінету 307, що знаходиться у корпусі Н, як і сам кабінет, святково прибрані. На стіні – оригінальні досьє членів кафедри, а традиційний книжковий годинник, за яким вони живуть, змінює своє наповнення залежно від тематичного «змісту» тижнів, присвячених літературно-мистецьким стилям – символізму, експресіонізму,...

Сторінки