Головна / Всі публікації / 4, Грудень 2019
Ср, Грудень, 4, 2019
Інформаційний день у Луцьку

Український культурний фонд 9 грудня з 16:00 до 18:00 проведе інформаційний день у Луцьку, під час якого розкаже про діяльність інституції та процедуру подання заявок на конкурсний відбір 2020 року. Подія відбудеться у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки за адресою: вул. Винниченка, 30 а.

У порядку денному — презентації програм, які фінансує фонд, а також оновлення в уже відомих конкурсах і лотах. Серед іншого на заході йтиметься про:

...
Ср, Грудень, 4, 2019
Майбутнє доступне

Щороку 3 грудня Україна й уся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей із інвалідністю. Цей день покликаний привернути увагу суспільства до проблем найбільш незахищеної категорії населення – людей із інвалідністю, а також нагадати нам наш обов’язок – допомагати та підтримувати їх і проявляти до них увагу.

Один із пріоритетних напрямів соціальної політики в Україні – усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб із обмеженими фізичними можливостями та їхня...

Ср, Грудень, 4, 2019
Колективна наукова праця про формування та регулювання регіональних енергетичних систем

З приємністю повідомляємо, що вийшла друком монографія «Формування та регулювання регіональних енергетичних систем: теорія, методологія та практика», в якій відображено результати колективної наукової праці професорів кафедри аналітичної економіки та природокористування СНУ імені Лесі Українки Володимира Купчака, Олени Павлової та Костянтина Павлова, а також завідувача кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеської національної академії харчових технологій Володимира Лагодієнка.

...