Сб, Грудень, 28, 2019
Дорогі наші студенти, викладачі та працівники університету!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай ці прекрасні та чарівні свята принесуть мир, спокій, затишок, злагоду й упевненість у майбутньому.
Новий рік – це точка відліку, від якої ми починаємо наші сподівання на краще життя. Всі ми плекаємо надії на щасливе майбутнє. Отож, нехай Новий рік обдаровує усіх нас щастям і радістю, додає життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки й оптимізму. Нехай 2020-й стане плідним й успішним для кожного з нас, у наших родинах панують любов, взаєморозуміння та благополуччя, а нас оточують добрі, розумні, щасливі люди, які наповнять життя приємними емоціями! І нехай прийдешній рік...

Пт, Грудень, 27, 2019

Указом Президента України Володимира Зеленського №946/2019 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва» від 24 грудня 2019 року дворічну державну стипендію призначено БОНДАРЕНКУ Геннадію Васильовичу – голові Волинської обласної організації НСКУ, завідувачу кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидату історичних наук, заслуженому працівникові народної освіти України.
Вітаємо Геннадія Васильовича з гідним визнанням його праці. Зичимо натхнення та успіхів у науковій і...

Пт, Грудень, 27, 2019
Працівникам університету вручили нагороди від МОН України та Волинської облради

26 грудня відбулося засідання вченої ради СНУ імені Лесі Українки за участю голови Волинської обласної ради Ірини Вахович.

Розпочалося засідання з урочистого вручення атестатів професора та доцента працівникам університету. Зокрема, в. о. ректора вишу, доцент Сергій Федонюк привітав і вручив атестати таким викладачам:

•        Костянтину Павлову –...

Чт, Грудень, 26, 2019

24 грудня на базі спорткомплексу СНУ імені Лесі Українки відбувся обласний семінар-практикум на тему «Впровадження в освітній процес з фізичної культури чирлідингу» за участі президента Федерації чирлідингу України Андрія Боляка; старшого викладача кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації, голови Волинської федерації аеробіки та фітнесу Венери Кренделєвої; завідувача кафедри Інституту післядипломної освіти Олега Дикого. У заході взяло участь 56 осіб: учителі фізичної культури, керівники шкільних команд із чирлідингу, фахівці управлінь освіти міських рад. Програма семінару включала правила та вимоги з чирлідингу для участі в першому етапі Кубка...

Сторінки