Головна / Всі публікації / 13, Листопад 2019
Ср, Листопад, 13, 2019
В Академії розвитку збирали кошти для онкохворих діток

Вчора, 12 листопада, в Академію розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки завітали небайдужа молодь й охочі лучани, аби пограти в настільні ігри на підтримку онкохворих дітей.

Благодійний захід організовано Студентською радою Волині спільно зі студрадою СНУ та ГО «Вирок: жити» в межах фестивалю «Друзі». До доброї справи долучився й професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан....

Ср, Листопад, 13, 2019

У вівторок, 12 листопада, студенти ІІ та ІV курсів спеціальності «Журналістика» разом із викладачами кафедри соціальних комунікацій Людмилою Жванією та Наталією Шульською взяли участь у навчальній екскурсії на «12 каналі». Це дійство було заплановане в межах вивчення навчальної дисципліни «Телевиробництво». Присутні мали змогу побачити, як реалізують на практиці здобуті знання в університеті.
Екскурсоводом для студентів і викладачів була магістрантка журналістики Наталія Шпоняк. Дівчина зазначила, що на каналі працює близько двадцяти випускників і теперішніх студентів факультету філології та журналістики. Журналістка також розповіла про історію каналу,...

Ср, Листопад, 13, 2019
Підтримаймо студентку СНУ Аліну Бабулу – учасницю «СтудМіс Україна–2019»

Цьогоріч студентка факультету економіки та управління СНУ імені Лесі Українки Аліна Бабула представлятиме Волинську область на конкурсі «СтудМіс Україна–2019», який відбудеться 17 листопада в концерт-холі «ATLAS» м. Києва.

Фінал Усеукраїнського конкурсу краси серед студенток – одна з найяскравіших подій осені. Переможниця «СтудМіс України–2019» представлятиме нашу країну на Всесвітньому конкурсі краси «World Miss University».

...

Ср, Листопад, 13, 2019

Керівники МГО «Волинське братство» Микола Жулинський, Сергій Шевчук й Олександр Скіпальський звернулися до працівників вишу напередодні виборів ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.


Ср, Листопад, 13, 2019
Засідання ректорату: моніторинг роботи науковців вишу, аналіз роботи офіційного вебсайту й університетського порталу Office 365

12 листопада у СНУ імені Лесі Українки відбулося чергове засідання ректорату. Модерував захід в. о. ректора Сергій Федонюк.

На засіданні розглянули три питання: розвиток наукових напрямів, за якими проводилася державна атестація університету в частині провадження наукової діяльності; аналіз роботи офіційного вебсайту; програму заходів до святкування Дня студента у СНУ імені Лесі Українки.

...