Головна / Всі публікації / 8, Листопад 2019
Пт, Листопад, 8, 2019
До вишу завітала начальник відділу культури посольства ФРН в Україні

Сьогодні з візитом у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки перебувала начальник відділу культури посольства ФРН в Україні Катаріна Луїза Шаупп-Карманн.

Пані Катаріна поспілкувалася з в. о. ректора СНУ імені Лесі Українки Сергієм Федонюком, проректорами вишу Наталією Павліхою й Анною Данильчук і лектором Німецької служби академічних обмінів DAAD у Волинській області Андре Бьомьомом. Учасники зустрічі обговорили освітню реформу в Україні,...

Пт, Листопад, 8, 2019

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 07.11.2019 р. № 526-к із 08 листопада 2019 року виконувачем обов’язків ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки призначено кандидата географічних наук, доцента, декана факультету міжнародних відносин СНУ Сергія Федонюка. Сергій Валентинович виконуватиме обов’язки ректора вишу до призначення ректора в установленому законодавством порядку, але не пізніше ніж до 04 лютого 2020 року.

...

Пт, Листопад, 8, 2019
«Луцькі діалоги з польською культурою»

7 листопада на факультеті міжнародних відносин відбулася олімпіада «Луцькі діалоги з польською культурою» у співпраці з фундацією з Варшави «Свобода та демократія» (Варшава, Республіка Польща).

Відкрив захід декан факультету міжнародних відносин Сергій Федонюк. Сергій Валентинович розповів присутнім про Інститут Польщі СНУ імені Лесі Українки – інформаційно-дослідний центр, покликаний сприяти українсько-польському співробітництву в усіх сферах суспільного життя,...