Головна / Всі публікації / 1, Листопад 2019
Пт, Листопад, 1, 2019
При університеті створено Центр моніторингу та підвищення якості освіти

Рішення про створення нового структурного підрозділу підтримали ректор Ігор Коцан і вчена рада СНУ імені Лесі Українки 31 жовтня під час чергового засідання.
Проєкт представив декан медико-біологічного факультету Андрій Поручинський. Центр моніторингу та підвищення якості освіти складатиметься з декількох секторів. Перший із них започаткують при медико-біологічному факультеті. На новостворений підрозділ буде покладено функції зі спостереження, збору інформації, діагностики й аналізу змісту освіти, рівня навчальних досягнень здобувачів освіти; професійної компетентності науково-педагогічних кадрів та інших співробітників університету;...

Пт, Листопад, 1, 2019
Нові обличчя факультету інформаційних систем, фізики та математики

І знову на факультеті інформаційних систем, фізики та математики свято! 30 жовтня став незабутнім і для учасників дійства, і для глядачів. День першокурсника «Нові обличчя ФІСФМ» вміло організували групи МАТЕМ.–41 і МАТЕМ.–42.О під керівництвом доцента Ніни Падалко.

На початку свята вітальне слово виголосили заступник декана факультету Сергій Полетило та куратори груп: доценти Тетяна Волошина, Ольга Швай, Григорій Кобель.
Опісля кожна група зуміла показати, що вона вправна не лише у розв’язанні математичних задач, а й наділена іншими талантами. Першими сцену підкорили МАТЕМ.–11...