Головна / Всі публікації / Листопад 2019
Чт, Листопад, 28, 2019

У СНУ імені Лесі Українки підписано наказ № 90-з «Про перенесення робочих днів у 2019 році» для працівників університету.

Документ підготовлено відповідно до розпорядження КМУ від 10 січня 2019 р. № 7-р і для забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня – Дня праці й у 2020 році 1 січня – Нового року.
Згідно з наказом для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними, робочі дні перенесено в порядку та на умовах, установлених законодавством, із:
вівторка 30 квітня – на суботу 11 травня;
...

Чт, Листопад, 28, 2019
Офіційні результати голосування під час виборів ректора Лесиного вишу

27 листопада о 17.00 год. завершився підрахунок голосів. Загалом у голосуванні взяло участь 1037 осіб. 23 бюлетені визнано недійсними. Не підтримали кандидата 131 особа. За кандидата на посаду ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолія Цьося проголосувало 883 виборці.

Відділ зв’язків із громадськістю

...

Ср, Листопад, 27, 2019
Завершився ІІ тур виборів ректора СНУ

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки завершився другий тур виборів ректора вишу.

Загалом у голосуванні взяло участь 1037 осіб із 1220-ти.
Дякуємо студентам, викладачам та працівникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за активність під час ІІ туру виборів очільника нашого вишу.

 

...

Ср, Листопад, 27, 2019
Розпочався другий тур виборів ректора СНУ

Сьогодні о 9.00 в головному корпусі вишу розпочався другий тур виборів ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Голосування триватиме до 15.00.

В університеті присутні працівники Головного управління Національної поліції у Волинській області та патрульної поліції, які забезпечують безпеку виборчого процесу.

 

 

...
Вт, Листопад, 26, 2019
Українська мова – справа кожного

26 листопада у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся перший етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. До участі були запрошені студенти усіх факультетів Лесиного вишу (принаймні, окрім філологів, завітали представники факультетів міжнародних відносин, педагогічної освіти та соціальної роботи, хімії, екології та фармації, історії, політології та національної безпеки, культури і мистецтв та ін.).
Відкрили конкурс декан факультету філології та журналістики, кандидат філологічних наук, доцент Юрій Громик і завідувачка кафедри історії та культури української мови, кандидатка філологічних наук,...

Сторінки