Головна / Всі публікації / 31, Жовтень 2019
Чт, Жовтень, 31, 2019

Сьогодні розпочато подачу тепла в усі гуртожитки СНУ імені Лесі Українки. Про це повідомили в економічно-господарській службі університету.

Опалення в навчальних корпусах заплановано розпочати наступного тижня.

Відділ зв’язків із громадськістю

...

Чт, Жовтень, 31, 2019

За результатами закордонного стажування завідувача кафедри загальної і соціальної психології та соціології Ольгою Лазорко був проведений науково-методичний семінар «Управління персоналом в умовах трансформацій: виклики та парадигма».

Під час цікавих обговорень і дискусій присутні ознайомилися з матеріалами, представленими в межах HR-days Ukraine–2019, проаналізували особливості сучасних змін, співробітників майбутнього та їхні компетенції, феномен Gig-workforce,...

Чт, Жовтень, 31, 2019

29 жовтня в Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

«Завтра.UA» – загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді, покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Отож, якщо ти талановитий і маєш хист – долучайся до спільноти «Завтра.UA», яка сьогодні нараховує понад 2500 стипендіатів, які...