Головна / Всі публікації / 24, Жовтень 2019
Чт, Жовтень, 24, 2019

Таке рішення ухвалено 21 жовтня під час спільної наради представників Міністерства освіти і науки України, Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), консультантів проєкту «Вища освіта», працівників концерну Ramboll та підрядника – компанії «ЕСКО Україна» з представниками вишів, які стали переможцями ІІ фази проєкту з енергоефективності «Вища освіта України».

...

Чт, Жовтень, 24, 2019

З ініціативи ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана до кола партнерів вишу долучився Варшавський університет наук про життя. Ця співпраця дасть змогу нашим науковцям перейняти досвід функціонування надсучасних лабораторій і технологій вирощування рослин in vitro.

Відповідний Меморандум про взаєморозуміння щодо наукового та навчального співробітництва між двома вишами підписали Ігор Коцан і Веслав Белявський під час ІІ польсько-українського ректорського семінару «...

Чт, Жовтень, 24, 2019
Рейтинги – один із важливих чинників в управлінні університетом

16 жовтня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в межах реалізації проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» відбувся польсько-український ректорський семінар «Рейтинги у стратегії розвитку університетів», у якому взяв участь очільник СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан.

Проєкт реалізується Варшавською політехнікою за фінансової підтримки Міністерства науки та...

Чт, Жовтень, 24, 2019
Перемога у змаганнях із шашок – у факультету культури та мистецтв

Упродовж 21–23 жовтня в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулися змагання із шашок серед збірних вишу, у яких взяло участь 12 команд.

За результатами турніру І місце вибороли спудеї факультету культури і мистецтв Олександр Федчик (ІІІ курс) та Олена Леміш (І курс). На 2-й сходинці – факультет інформаційних систем, фізики та математики (Олександр Горайчук (І курс), Анастасія Приймак (ІІІ курс)). На 3-й – географічний факультет (...