Головна / Всі публікації / 11, Жовтень 2019
Пт, Жовтень, 11, 2019

14 жовтня – одна з найзнаковіших дат для українців. Саме цього дня ми відзначаємо аж чотири свята, нерозривно пов’язані між собою. Перше – це православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна вважається опікункою, молитвеницею та помічницею всіх, хто захищає волю і незалежність Вітчизни. Друге – це День українського козацтва, який нагадує нам славні дні Запорозької Січі, боротьбу наших предків-звитяжців проти загарбників усіх мастей. Третє повертає нас у буремні 40-ві роки минулого століття, коли створена саме на Покрову Українська повстанська армія вела війну на два фронти –...

Пт, Жовтень, 11, 2019
Дуальна освіта як маркер білатеральної співпраці

10 жовтня 2019 р. на запрошення канцлера Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (ВШЕІ) Терези Богацкої делегація Лесиного вишу у складі ректора Ігоря Коцана та начальниці відділу міжнародних зв’язків Марти Сидорук долучилася до урочистих подій з нагоди інавгурації 2019/2020 академічного року у ВШЕІ.

Цьогоріч відкриття навчального року у Вищій школі співпало ще з одним важливим заходом. 09–10 жовтня 2019 р. на базі ВШЕІ під патронатом Міністерства науки та вищої...

Пт, Жовтень, 11, 2019
Музикантка зі СНУ – дипломантка Міжнародного конкурсу піаністів у Вероні

Верона – одне з найвідоміших і найпрекрасніших міст Італії з великою кількістю пам’ятників світового значення. Оспіване Петраркою, Гете, Байроном, Шекспіром, місто, перш за все, асоціюється з трагічною історією кохання Ромео і Джульєтти.

Восьмий рік поспіль у місті проводиться Міжнародний конкурс піаністів, який перетворився у велику культурну подію Європи.

...

Пт, Жовтень, 11, 2019

10 жовтня 2019 року на географічному факультеті відбувся круглий стіл студентів Гео-41, Гео-17 МС та Гео-33О зі студентом-філологом 5 курсу СНУ імені Лесі Українки Амаду Діалло.

Юнак розповів студентам про вражаючу природу та економічний потенціал своєї країни – Сенегалу.

Доповідь неабияк зацікавила студентів, тому після її завершення юнаки і дівчата...

Пт, Жовтень, 11, 2019

На кафедрі лісового та садово-паркового господарства медико-біологічного факультету 10 жовтня відбулася зустріч студентів із представниками Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук ознайомив студентів із завданнями і практичною діяльністю екологічної інспекції, а також з основними положеннями законодавства України у питаннях користування природними ресурсами. Гість зупинився на...