Головна / Всі публікації / 9, Жовтень 2019
Ср, Жовтень, 9, 2019
У СНУ відкриють Центр підтримки технологій та інновацій (TISC)

З ініціативи та за підтримки ректора Ігоря Коцана на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки планують відкрити Центр підтримки технологій та інновацій (TISC) у Луцьку.

Наразі надіслали заявку для відкриття TISC на базі СНУ імені Лесі Українки. Центр буде надавати такі послуги в галузях сільського та лісового господарств, освіти, охорони здоров’я, IT:

  • ...
Ср, Жовтень, 9, 2019

25-27 жовтня 2019 року міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації та ГО «Школа Медіапатріотів» організовує Всеукраїнський форум, спрямований на формування національно-патріотичного світогляду – «Форум Медіапатріотів».

Під час заходу на учасників чекатимуть панельні дискусії, виступи експертів, майстер-класи і презентації українських та міжнародних практик....

Ср, Жовтень, 9, 2019

4–6 жовтня у Києві відбулася ІІІ Академія публічної дипломатії кримських татар, у якій мені пощастило взяти участь.

Упродовж трьох днів усі учасники заходу поглиблювали свої знання у юриспруденції, міжнародному праві, журналістиці, геополітиці тощо. До слухачів із пізнавальними та цікавими лекціями завітало багато експертів, які поділилися своїм досвідом.

...