Головна / Всі публікації / 7, Жовтень 2019
Пн, Жовтень, 7, 2019

7 жовтня в Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася зустріч студентів і викладачів факультету хімії, екології та фармації вишу з представниками Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» – начальником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Павлом Савчуком і його заступницею Юлією Бабій.

На початку заходу Павло Савчук закцентував: ми перше покоління, яке знає, що знищує нашу планету, і...

Пн, Жовтень, 7, 2019

7 жовтня ректор СНУ імені Лесі Українки, професор Ігор Коцан зустрівся з кращими студентами-спортсменами факультету фізичної культури, спорту та здоров’я та вручив їм університетські нагороди до Дня фізичної культури і спорту України.

Грамотами СНУ імені Лесі Українки за вагомі спортивні здобутки відзначено баскетболістів Дмитра Швагринського та Володимира Коцька, веслувальників Павла Семенюка, Антона Кисіля та Сергія Семенюка, легкоатлета Назарія Жилінського, плавця...

Пн, Жовтень, 7, 2019

Музей технічного прогресу єдиний в Україні. Потрапивши всередину, особливо у деякі відділи, відчуваєш себе, ніби в магазині 90-х років минулого століття, адже на вітрині виставлені такі раритетні телефони, що сучасні смартфони просто дивують своїм виглядом.

Експозиція музею починається зі знарядь праці минулого: прадавні вили, лопати, праски та ткацькі станки, якими користувалися ще наші прабабусі. Далі неймовірні колекції годинників, які дивують розмірами та формами,...

Пн, Жовтень, 7, 2019
Круглий стіл в університетському Музеї Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповниться 150 літ від дня народження великої української поетеси, драматургині, громадської діячки, будительки національного духу Лесі Українки. І хоч на календарі ще 2019-й, у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки підготовка до ювілею Патронеси університету вже розпочалася, що й підтвердив круглий стіл, який відбувся 4 жовтня у Музеї Лесі Українки СНУ в рамках ХVI музичного фестивалю «Стравінський та Україна».

Приводом...