Головна / Всі публікації / 4, Жовтень 2019
Пт, Жовтень, 4, 2019

24 вересня міністр освіти та науки України Ганна Новосад підписала наказ № 1234 «Про проведення конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок».

Згідно з наказом ректорам закладів вищої освіти та директорам наукових установ доручено здійснити формування тематики фундаментальних і прикладних наукових досліджень, науково-технічних розробок за секціями. Також до 5 листопада 2019 року провести перший етап конкурсу в єдиній інформаційній системі «Наука в...

Пт, Жовтень, 4, 2019

4 жовтня на адресу ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана надійшов лист-подяка за підписом Генерального консула Республіка Польща у Луцьку Вєслава Мазура.

У листі зазначено: «Генеральне консульство Республіки Польща у Луцьку прагне висловити Вам щиру вдячність за сприяння у проведенні наукової сесії й урочистих заходів вручення V Міжнародної нагороди ім. Ю. Лободовського, які відбулися 27 вересня 2019 р. у стінах СНУ ім. Лесі Українки у Луцьку.

...
Пт, Жовтень, 4, 2019

3 жовтня у РЦ «Промінь» почесний професор СНУ імені Лесі Українки, відомий британський режисер, документаліст Тоні Палмер представив свій фільм «THE SPACE MOVIE». Стрічка створена автором 1979 року на замовлення НАСА з нагоди 10-річчя висадки людини на Місяць. Продюсери фільму – Річард Бренсон і Саймон Дрейпер.

Перед початком кінопоказу проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук представила присутнім високоповажного...