Чт, Жовтень, 31, 2019

Сьогодні розпочато подачу тепла в усі гуртожитки СНУ імені Лесі Українки. Про це повідомили в економічно-господарській службі університету.

Опалення в навчальних корпусах заплановано розпочати наступного тижня.

Відділ зв’язків із громадськістю

...

Чт, Жовтень, 31, 2019

За результатами закордонного стажування завідувача кафедри загальної і соціальної психології та соціології Ольгою Лазорко був проведений науково-методичний семінар «Управління персоналом в умовах трансформацій: виклики та парадигма».

Під час цікавих обговорень і дискусій присутні ознайомилися з матеріалами, представленими в межах HR-days Ukraine–2019, проаналізували особливості сучасних змін, співробітників майбутнього та їхні компетенції, феномен Gig-workforce,...

Чт, Жовтень, 31, 2019

29 жовтня в Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

«Завтра.UA» – загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді, покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Отож, якщо ти талановитий і маєш хист – долучайся до спільноти «Завтра.UA», яка сьогодні нараховує понад 2500 стипендіатів, які...

Ср, Жовтень, 30, 2019

У своєму звіті ректор Ігор Коцан представив здобутки у науковій, міжнародній, навчальній, господарській і фінансовій сферах діяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Окремо увагу було зосереджено на молодіжній політиці та роботі зі студентами.

Захід відбувся 29 жовтня в актовій залі факультету історії, політології та національної безпеки. Модерував засідання голова профкому працівників вишу Володимир Кравчук.

...
Пн, Жовтень, 28, 2019

25 жовтня в Коледжі технологій, бізнесу та права відбулася зустріч студентів правничих дисциплін із ректором Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігорем Коцаном.

У межах зустрічі була проведена презентація Ліги студентів асоціації правників України – молодіжної організації, що вже понад десять років функціонує на теренах України й об’єднує перспективну й амбітну молодь для руйнування стереотипів щодо сучасної юриспруденції.

...

Сторінки