Головна / Всі публікації / 27, Вересень 2019
Пт, Вересень, 27, 2019

80 років для газети – поважний вік, особливо нині, коли ЗМІ з'являються та зникають досить швидко.

Тож можна з певністю стверджувати, що нині газета «Волинь-нова» – це не лише засіб інформування жителів Великої Волині, але й справжній літописець його історії краю.

Багато років журналістський колектив робить нові записи в особистий щоденник Волині....

Пт, Вересень, 27, 2019
У СНУ відкрито EENU Start Up Club

Завдяки реалізації спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України з YEP щодо розвитку підприємницьких клубів в українських закладах вищої освіти та Меморандуму про взаєморозуміння з ГО «Платформа інноваційного партнерства» в СНУ імені Лесі Українки започатковано роботу стартап-клубу ENU Start Up Club.

26 вересня координатор клубу – завідувач Академії розвитку Максим Войчук і члени операційної команди клубу – студентки Анастасія Макогончук і Вікторія Некритюк...

Пт, Вересень, 27, 2019
Юзеф Лободовський – постать, яка єднає Україну та Польщу

27 вересня в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася наукова сесія «Літературна спадщина Юзефа Лободовського в культурному контексті сучасності», приурочена до 110 річниці з дня народження талановитого польського письменника, літературного критика, невтомного перекладача, історика та громадського діяча.

Відкрив захід декан факультету філології та журналістики Юрій Громик. Юрій Васильович представив гостей, які долучилися...

Пт, Вересень, 27, 2019
Науковий пікнік до Всесвітнього дня туризму

До Всесвітнього дня туризму на території рекреаційного комплексу «Діброва» (с. Гаразджа) відбувся традиційний «Науковий пікнік», започаткований кафедрою туризму та готельного господарства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки два роки тому, але вже улюблений та очікуваний молоддю і викладачами. У заході взяли участь студенти спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» та науково-педагогічні працівники кафедри.

Програма свята була...