Головна / Всі публікації / 20, Вересень 2019
Пт, Вересень, 20, 2019

20 вересня в Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся тренінг із лідерства для студентів факультету економіки та управління.

В Академію завітали власник компанії «Global Leadership», консультант у сфері бізнес-освіти й особистого розвитку Джессі Л. Джеймс із дружиною Керолайн, бізнесмен із Атланти (Джорджія, США) Роберт Гатторі та Джен Морріс із Флориди, яка займається виконавчим наставництвом. На початку заходу...

Пт, Вересень, 20, 2019
Всеукраїнський флешмоб «Jump Squats»

Щороку 20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Цього дня по всій Україні проводиться Всеукраїнський флешмоб «Jump Squats». Студенти, викладачі, працівники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки також долучилися до святкування. Спортивне дійство, яке проходило на...

Пт, Вересень, 20, 2019

Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo ініціює проєкт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських закладів вищої освіти.

Після обрання Володимира Зеленського новим президентом України кожен з нас сподівається на зрушення країни з багаторічної мертвої точки. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – це далеко не повний список трансформацій, на які очікують громадяни. Тому ми вважаємо, що саме молоді українці зможуть стати...

Пт, Вересень, 20, 2019
Розслідувальний воркшоп в Академії розвитку

19 вересня в Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся розслідувальний воркшоп для студенів, викладачів, журналістів, блогерів і всіх, кого цікавить сучасна розслідувальна робота. Захід організовано спільно з ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та YouControl, які реалізовують спільний проєкт «Викривай і змінюй» у рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

Усіх охочих навчали відомі експерти та журналісти:...

Пт, Вересень, 20, 2019
Промова ректора Ігоря Коцана

Звичайно, в нас сьогодні особливий день. Ми здійснюємо посвяту першокурсників у студенти. Відсьогодні ви офіційно частина нашої дружньої університетської родини. Ще раз вітаємо!

Передовсім, хочу подякувати вашим батькам за те, що обрали найкращий університет Європи й України. Я сподіваюся, що всі ваші надії здійсняться. Давайте ще раз разом оплесками подякуємо батькам наших студентів, завдяки яким ви маєте змогу навчатись у нашому університеті.

...