Головна / Всі публікації / 17, Вересень 2019
Вт, Вересень, 17, 2019
Коледж технологій, бізнесу та права

16 вересня студентський актив Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в рамках проєкту «Некорумповане покоління» взяв участь у фестивалі, який відбувся на базі загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. села Лаврів за підтримки ВОБФ «Дитяча місія. Україна» на чолі з Людмилою Лонюк і за участі президента Скандинавської місії, почесного консула Швеції в Україні Бо Валленберга.

На заході були присутні 60 представників із Швеції, Фінляндії, Ісландії, Ефіопії, Фарерських островів, Кенії, Філіппін та ін. Учасники фестивалю...

Вт, Вересень, 17, 2019
День програміста на ФІСФтаМ

У 256-й день року, 13 вересня, відзначається День програміста, а якщо рік високосний – 12 вересня. Число 256 обрано тому, що це максимально можливе число елементів будь-якої системи з 8-бітним кодуванням. Двісті п'ятдесят шість дорівнює двійці у восьмому степені, де 2 відповідає двійковійсистемі числення, 8 – кількість бітів в одному байті, а це максимальний степінь числа 2, який менший кількості днів у році – 365.

З нагоди цього дня на факультеті інформаційних систем,...

Вт, Вересень, 17, 2019
Ювілейна XXV Українська конференція з органічної та біоорганічної хімії

16 вересня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулося відкриття ювілейної XXV Української конференції з органічної та біоорганічної хімії. Захід присвячено 80-річчю Інституту органічної хімії НАН України та 30-річчю Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії імені В. П. Кухаря НАНУ.
Ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан представив присутнім високоповажну президію конференції: директора Інституту органічної хімії НАН України Віталія Кальченка, директора Фізико-хімічного інституту НАНУ імені О. В. Богатського Сергія Андронаті, директора Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії імені В. П. Кухаря НАН України...