Головна / Всі публікації / Вересень 2019
Пн, Вересень, 30, 2019

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 437 «Питання українського правопису», якою схвалив нову редакцію «Українського правопису». Документ підготувала спеціальна Українська національна комісія з питань правопису, до якої увійшли провідні мовознавці НАНУ та національних університетів з різних регіонів України. Протягом серпня–вересня 2018 року пройшло громадське обговорення пропонованих змін, під час якого надійшло понад 3 тис. пропозицій.

3...

Пн, Вересень, 30, 2019

Передчасно відійшов у вічність кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музично-практичної підготовки факультету культури і мистецтв Юрій Борисович Мандрик.

Колектив та ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки висловлюють глибокий сум і щирі співчуття родині та близьким покійного. Поділяємо ваше горе та підтримуємо у годину скорботи!

...

Пн, Вересень, 30, 2019

Вітаю вас із нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек!

Великий український педагог Василь Сухомлинський казав: «Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали "дім життя", "притулок мудрості", "аптека для душі"». І завдяки вам, шановні бібліотекарі, наша скарбниця знань неухильно збагачується. Тож прийміть слова вдячності та поваги за вашу самовіддану працю.

...
Пн, Вересень, 30, 2019
Тоні Палмер

Режисер? Кінодраматург? Продюсер? Оператор? Мистецтвознавець? Яке б із цих запитань не прозвучало щодо героя нашої замітки, на кожне з них ті, хто його знає (та й, зрештою, він сам) відповіли б однозначно ствердно. А якщо ще згадати, що до глибокої аналітичної думки цієї людини-універсала свого часу прислухалися такі майстри, як Ігор Стравінський, Тихон Хренников, Джон Леннон, то двох думок бути не може – йдеться про Тоні Палмера.

Містер Палмер – завжди бажаний гість і...

Пн, Вересень, 30, 2019
Міжнародна премія Юзефа Лободовського: серед лауреатів – професор Лесиного вишу та директор Волинської обласної філармонії

27 вересня у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, в рамках наукової сесії «Літературна спадщина Юзефа Лободовського у культурному контексті сучасності» (серед організаторів – Генеральне Консульство Республіки Польща у Луцьку, факультет філології та журналістики СНУ та Товариство польських письменників) відбулося вручення Міжнародної літературної премії імені Юзефа Лободовського (польська назва – «Wielka Międzynarodowa Nagroda Literacka im. Józefa Łobodowskiego») цьогорічним лауреатам – доктору філологічних наук, професорові кафедри історії та...

Сторінки