Ср, Серпень, 28, 2019
«Волинь» U-10

Футбольна команда «Волинь» (діти 2009 року народження) виборола 5-те місце на Міжнародному турнірі з футболу Deyna Cup Junior–2019, який відбувся 23–25 серпня у місті Староґард-Ґданськ (Республіка Польща).

У юніорському футбольному дербі взяли участь 15 команд із 12-ти країн.

Футбольні зустрічі відбувалися за круговою системою. У перший день змагань...

Пт, Серпень, 23, 2019

Шановні викладачі, працівники та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, лучани, волиняни й українці загалом!

Вітаю вас із найбільшим державним святом – Днем Незалежності, а також Днем Державного Прапора України!

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею, духовне оновлення усіх нас як народу, сприяє...

Ср, Серпень, 21, 2019
Василь Чепелюк

Ректорат і колектив Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки щиро вітають народного артиста України, професора кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства Василя Адамовича Чепелюка з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Луцька»! Це – висока і справедлива відзнака таланту співака і педагога.

 Ректор Ігор КОЦАН і колектив 

...
Ср, Серпень, 14, 2019
Ігор Коцан

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор КОЦАН — про інтеграцію, партнерство і перспективи.

У день, коли на Волині перебував віцемаршалок Люблінського воєводства Республіки Польща Збігнєв Войцеховський, цей факт не минув уваги професора Ігоря Коцана,...

Ср, Серпень, 14, 2019
Ігор Коцан

Шановний Ігорю Ярославовичу! На календарі 14 серпня, й час знову приймати віншування від рідних, близьких, друзів, колег.

Щиро вітаємо Вас, Ігорю Ярославовичу, з днем народження! Зичимо міцного здоров’я, щастя, достатку, миру та злагоди Вашому дому. Нехай Вас підтримують і надихають рідні, розуміють і допомагають колеги. Успіхів і наснаги в усіх Ваших справах, нових знакових проєктів, довгих, мирних і щедрих літ життя!

...

Сторінки