Пт, Серпень, 23, 2019

Шановні викладачі, працівники та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, лучани, волиняни й українці загалом!

Вітаю вас із найбільшим державним святом – Днем Незалежності, а також Днем Державного Прапора України!

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею, духовне оновлення усіх нас як народу, сприяє...

Ср, Серпень, 21, 2019

Ректорат і колектив Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки щиро вітають народного артиста України, професора кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства Василя Адамовича Чепелюка з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Луцька»! Це – висока і справедлива відзнака таланту співака і педагога.

 Ректор Ігор КОЦАН і колектив 

...
Ср, Серпень, 14, 2019

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор КОЦАН — про інтеграцію, партнерство і перспективи.

У день, коли на Волині перебував віцемаршалок Люблінського воєводства Республіки Польща Збігнєв Войцеховський, цей факт не минув уваги професора Ігоря Коцана,...

Ср, Серпень, 14, 2019

Шановний Ігорю Ярославовичу! На календарі 14 серпня, й час знову приймати віншування від рідних, близьких, друзів, колег.

Щиро вітаємо Вас, Ігорю Ярославовичу, з днем народження! Зичимо міцного здоров’я, щастя, достатку, миру та злагоди Вашому дому. Нехай Вас підтримують і надихають рідні, розуміють і допомагають колеги. Успіхів і наснаги в усіх Ваших справах, нових знакових проєктів, довгих, мирних і щедрих літ життя!

...

Вт, Серпень, 13, 2019

Ректор і колектив СНУ імені Лесі Українки вітає проректора з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анну Данильчук із днем народження!

Анно Леонардівно, прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного жіночого щастя, вірних і надійних друзів. Нехай ваше життя буде наповнене лише радісними емоціями! Незрадливої Вам удачі та реалізації усіх сміливих планів! З днем народження!

...

Сторінки