Головна / Всі публікації / 15, Липень 2019
Пн, Липень, 15, 2019
Факультет міжнародних відносин випустила студентів-бакалаврів

10 липня 2019 р. кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультет міжнародних відносин випустила студентів-бакалаврів за новою спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії галузі знань 29 Міжнародні відносини, освітня програма «Міжнародна інформація».

А ви ще обираєте фах? Можливо, для вас є цікавою робота інформаційного аналітика? Фахівця з міжнародного PR та комунікацій? Політичного аналітика? Перекладача з іноземної мови? Якщо бажаєте отримати знання в усіх цих сферах – тоді вам до нас!
Фахівець із міжнародної інформації...

Пн, Липень, 15, 2019
Останні дні навчальної комплексної зоолого-ботанічної практики на біологічному факультеті

Останні дні навчальної комплексної зоолого-ботанічної практики на біологічному факультеті відзначились відвідуванням студентами парків і скверів міста Луцька та Музею історії сільського господарства Волині у селищі Рокині.
У музеї історії сільського господарства Волині була проведена екскурсія на території музею і описані види рослин, характерні для території Волинської області. Також на території музею представлені інтродуковані високо декоративні рослини. В експозиції під відкритим небом відвідувачі мають змогу познайомитися з пам'ятками древнього житлового, господарського, дерев'яного будівництва, а також поринути у цікаву подорож заповідними...

Пн, Липень, 15, 2019
Випускники зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»

Популярність підготовки фахівців зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» в Україні (яка з 2016 р. змінила назву на «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») невпинно зростає. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки готує кваліфікованих фахівців цієї спеціальності на базі освітньої програми «Документаційне забезпечення управління та інформаційно-аналітична діяльність». Вибір програми був зумовлений через потреби і вимоги, які диктує нам сучасна сфера прийняття управлінських рішень. 

Відкриття нової спеціальності стало зворотною...

Пн, Липень, 15, 2019
Ірина Климець – «золота» медалістка на Всесвітнії літній Універсіаді

12 липня, в рамках XXX Всесвітньої літньої Універсіади-2019, що відбувалася на спортивних аренах італійського Неаполя, відбувся фінал у метанні молота серед жінок.
У легкоатлетичних змаганнях, студентка СНУ імені Лесі Українки Ірина Климець, стала переможницею та посіла перше місце в секторі для метання молота з результатом 71,25 метра.

До речі, срібні нагороди у складі «синьо-жовтої» команди вибороли ще три студентки Лесиного вишу – Олена Собчук, Марія Філюк і Валентина Мирончук, які були другими в командних змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км.
Вітаємо спортсменок із високими результатами!

...