Головна / Всі публікації / 14, Червень 2019
Пт, Червень, 14, 2019
Розвивай свою багатогранність на факультеті філології та журналістики

Четвертокурсниці факультету філології та журналістики Ольга Квятковська та Наталія Юсюк поспілкувалися зі студентами, які разом із ними навчаються в рідній альма-матер, і переконалися, які багатогранні та цікаві особистості наповнюють філологічно-журналістську родину. Ними стали Максим Кравчук, Ірина Плескач, Роман Царенко й Анастасія Хазова. Ці студенти встигають не лише вчитися, але й беруть активну участь у житті університету та й поза його межами також.
‒ Максе, чому ти обрав саме ФФтаЖ?
‒ Не знаю, чи можна сказати, що я обрав ФФтаЖ. Думаю, швидше він мене обрав, а не навпаки. Взагалі я з Вінницької області, і від мого рідного міста до Луцька...

Пт, Червень, 14, 2019
Повість «Остання гастроль»

Нещодавно у видавництві «Місіонер» вийшла книга, яка привернула увагу чи не всіх любителів детективного жанру та поціновувачів історичних пригод – «Лише Богу відомо». Добірка об’єднує однойменний роман та детективну повість «Остання гастроль». Автор книги Марк Корда – професор кафедри нової та новітньої історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Володимир Баран.

У романі «Лише Богу відомо» події відбуваються в сучасному Парижі: хлопець на ім’я Габі та його немолодий приятель Клод опиняються в центрі стрімкої детективної пригоди. Цей легкий...

Пт, Червень, 14, 2019
Одноразова адресна грошова допомога випускникам університету

Одноразова адресна грошова допомога в розмірі п’ятикратного прожиткового мінімуму (10000грн.) виплачуватиметься випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які:

  • навчались за державним замовленням (денна форма навчання);
  • здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю;
  • до 30 вересня укладуть договір щодо працевлаштування на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах терміном не менше ніж на 3 роки.

За детальною інформацією для отримання...

Пт, Червень, 14, 2019
Конкурс "Розумним бути модно".

Open Media Group пропонує можливість отримання грошового гранту на навчання в закладах вищої освіти. Відповідно до умов проекту до участі у конкурсі "Розумним бути модно" http://openmedia.com.ua/student-grant запрошуються студенти всіх курсів та абітурієнти. За формою навчання це можуть бути здобувачі вищої освіти денної або заочної форми навчання державного замовлення та контрактної основи.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні та природничі дисципліни.

...
Пт, Червень, 14, 2019

На Ваш запит від 13.07.2019 р. щодо офіційної  заяви ТзОВ «ВОЛИНЬСАПРОФОС» про спростування недостовірної інформації в науковій статті проф. Фесюка В. О. та студентки-магістрантки Ковальчук О. В. «Оцінка перспектив добування сапропелю з озер Старовижівського району», яка була опублікована в Науковому віснику Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Серія «Географічні науки» № 3 (376) за 2018 р. повідомляємо наступне:

1) редколегія у складі редактора проф....