Головна / Всі публікації / 12, Червень 2019
Ср, Червень, 12, 2019

Шановні студентки, маємо для вас чудову новину!

Ми запускаємо спільноту #ДівчатаSTEM із мережею філіалів на всій території України!
Відтепер кожна представниця прекрасної статі, яка цікавиться технологічними спеціальностями, матиме змогу долучитися до STEM-філіалу у власному закладі вищої освіти, реалізовувати STEM-проекти та створювати мережу талановитих дівчат у своєму місті.
Якщо Ви активна, маєте безліч цікавих ідей зі STEM, «горите» їхнім втіленням і хочете вплинути на збільшення кількості дівчат у технологічних спеціальностях – тоді цей шанс точно для Вас!

...
Ср, Червень, 12, 2019

В українському політичному дискурсі наявно багато значущих для кожного громадянина нашої держави тем. Одна із них – «Ідеальний депутат Верховної Ради України: який він/вона». 28 травня ця тема стала предметом обговорення з академічною молоддю з ініціативи доцентів кафедри загальної і соціальної психології та соціології Ольги Кузьмук, Тетяни Лішук-Торчинської та старшого викладача Валентини Любчук. До заходу долучилися студенти спеціальностей «Видавнича справа та редагування», «Журналістика» (факультет філології та журналістики), «Соціологія» (факультет психології та соціології СНУ імені Лесі Українки) та «Початкова освіта» (...