Головна / Всі публікації / 6, Червень 2019
Чт, Червень, 6, 2019

4 червня на Теремнівській водоймі рятувальники міського комунального поста надали вчасну та кваліфіковану допомогу чоловіку, який вирішив переплисти ставок, але не розрахував свої сили і почав тонути.
Хлопці викликали «швидку» і розпочали реанімаційні заходи – непрямий масаж серця та штучне дихання. Через 4 хвилини потерпілий почав дихати, прибули медики.
Карета швидкої допомоги госпіталізувала чоловіка в реанімаційне відділення міської лікарні. Медики констатували, що якби не своєчасна допомога, потерпілий міг загинути.
Рятувальниками виявилися два студенти місцевих закладів вищої освіти: Андрій Наумов – четвертокурсник Луцького педагогічного...

Чт, Червень, 6, 2019

29 травня на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулося засідання Волинського відділення Соціологічної асоціації України. З вітальним словом до присутніх звернулася голова – кандидат соціологічних наук, доцент Світлана Сальнікова, яка розповіла про потенційні напрями діяльності, окреслила наявні та запропонувала обдумати майбутні проєкти.
З особливою приємністю варто відзначити віншування нових членів Соціологічної асоціації, які долучилися до зібрання. Посвідчення членів отримали доктор філософських наук, професор Ю. Ємельянова, кандидат соціологічних наук, доцент О. Піменова, кандидат педагогічних наук, доцент Т....

Чт, Червень, 6, 2019

3–4 червня на базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна війна як новий вимір геополітичної ривалізації». Організатори заходу - кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з Інститутом наук про безпеку Педагогічного університету імені Національної освітньої комісії у Кракові.
Конференція відбулась у рамках спільного українсько-польського проекту з однойменною назвою, керівництво яким здійснюють доктор політичних наук, професор, завідувач...

Чт, Червень, 6, 2019

Пресу недарма називають «четвертою владою», адже діяльність журналістів, результати їхніх розслідувань, репортажів, актуальних інформаційних програм справляють неабиякий вплив на життя суспільства. Працівники пера (а нині – все частіше – ноутбука та диктофона) тримають руку на тривожному пульсі доби, іноді ризикуючи власним життям, роблять усе можливе, щоб люди довідалися правду з перших вуст. У цьому їх почесна та шляхетна місія.

Я щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з нелегкою, не завжди безпечною, але надзвичайно потрібною професією! Вітаю студентів факультету філології та...