Головна / Всі публікації / 5, Червень 2019
Ср, Червень, 5, 2019

Навчально-науковий центр післядипломної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки оголошує прийом слухачів на навчання за сертифікатним курсом «Навчання фахівців із питань фізичної та реабілітаційної медицини»

Курс спрямований на формування системи спеціальних знань і навичок у фахівців, які проводять практичну діяльність у сфері надання реабілітаційних послуг із фізичної терапії відповідно до національних і міжнародних...

Ср, Червень, 5, 2019

Плідною на міжнародні конференції стала весна 2019 року на факультеті філології та журналістики. Особливу увагу науковців було зосереджено навколо знакових постатей для української і світової культури – Лесі Українки й Олени Пчілки.

Багато говорили про родину Косачів-Драгоманових ще в лютому на традиційних уже для нашого університету Днях Лесі Українки. Потужним камертоном усіх урочистих заходів стала неймовірно цікава виставка «Даю тобі думку мою…» (до 170-ліття від...

Ср, Червень, 5, 2019

Усіх, кого цікавить сучасна культура, українське мистецтво, художній простір Луцька, запрошуємо взяти участь у просвітницькому проєкті «АРТ-підготовка», ініційованому кафедрою культурології та хореографічного мистецтва СНУ імені Лесі Українки.

Завдання проєкту – обговорити й окреслити ключові напрями розвитку сучасної культури, в її контексті висвітлити творчий поступ українських митців, волинських і луцьких художників; налагодити живе спілкування, встановити тісні...

Ср, Червень, 5, 2019

Команда студентської ради СНУ імені Лесі Українки здобула перемогу на студентському фестивалі «Студентська республіка–2019».

Упродовж двох днів спудеї Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки брали участь у різних спортивних та інтелектуальних змаганнях.

Хочемо відзначити студентів, які доклали найбільше зусиль для перемоги:...

Ср, Червень, 5, 2019

30–31 травня на базі практик табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки відбулася Міжнародна наукова конференція «Етнічні спільноти та конфесії на Волині: історія і сучасність». Організатор заходу – факультет історії, політології та національної безпеки.

Проблемне поле конференції охопило такі питання, як-от: теоретико-методологічні засади дослідження історії етнічних спільнот і міжконфесійних відносин; історіографія та джерела етноконфесійної історії Волині;...