Головна / Всі публікації / 4, Червень 2019
Вт, Червень, 4, 2019

4 червня відбулося відкрите лекційне заняття доцента Ніни Падалко з нагоди 25-річчя створення кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики на честь вшанування пам’яті її фундатора – професора Володимира Горбайчука. 

Володимир Йосипович народився 25 січня 1935 року в селі Радостів Томашівського повіту. В серпні 1944 року його батько був мобілізований до Червоної армії і загинув у березні 1945 року на території Німеччини. Володимира Горбайчука з матір’ю переселено в Україну в село Копачівка Рожищенського району Волинської області.
На визначення майбутнього життєвого...

Вт, Червень, 4, 2019

Слова вдячності від Любові Василів-Базюк (лист подано без змін):

"Високоповажана Вчена Радо Східньоєвропейського національного університету імені Лесі Українки: пане ректоре Ігоре Коцан, пані доцент Оксано Рогач, пані Ірино Чарікова, керівник Центру канадознавства пані доцент Ірино Калиновська і всі шановні професори, студенти, гості!
Великою несподіванкою був телефон від д-р Валерія Полковського з привітом, що я отримала нагороду. Відразу підійшла до комп’ютeрa і прочитала два листи і оглянула знімки. Пані доцент Ірина Калиновська переслала, щоб повідомити, як відбулася Вчена Рада. Не знаю, чи я заслуговую на таке відзначення? Це велика...