Чт, Червень, 27, 2019

28 червня – День Конституції України. Двадцять три роки відділяє нас від того вікопомного дня, коли на 5-й сесії Верховної Ради України було прийнято наш Основний Закон. Варто лише вдуматись у ці два слова – і стане зрозуміло, що цей найважливіший державний документ – запорука всього, що здобула наша країна за роки незалежності і дороговказ у майбутньому русі до процвітання й авторитету в світі.

Без Конституції немає держави. Тому особливо важливе на сьогодні дотримання...

Чт, Червень, 27, 2019

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю вас із загальнодержавним святом – Днем Конституції України! Цьогоріч минає 23 роки з дня прийняття Основного Закону країни, який є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості, утвердження абсолютних цінностей людини, її життя, здоров’я, честі та гідності. Саме в Конституції навіки закарбовано волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

...

Ср, Червень, 26, 2019
Науковці університету удостоєні відзнак МОН

26 червня відбулося чергове засідання вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Головував ректор Ігор Коцан.

Перед початком розгляду робочих питань порядку денного науковці університету отримали відзнаки та премії. Заступник начальника Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Олександр Ткачук вручив грошову премію від Волинської обласної ради за заслуги в галузі освіти і науки за 2019 рік професору, завідувачу кафедри...

Ср, Червень, 26, 2019
Вітаємо Терезу Левчук із захистом докторської дисертації

Сердечно вітаємо Терезу Петрівну Левчук, доцента кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури СНУ імені Лесі Українки, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук. Тема роботи – «Критерії художності літератури: дихотомія змісту і форми в контекстах епох». Захист відбувся 26 червня на спеціалізованій вченій раді Д 26.001.15 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Науковий консультант – завідувач кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури СНУ імені Лесі Українки, професор Марія Моклиця.

...
Ср, Червень, 26, 2019
Новий твір Марка Корди

Нещодавно колектив Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відкрив для себе нову грань професора Володимира Барана – його письменницький талант. Любителі детективного жанру й історичних пригод мали змогу оцінити роман з доробку Володимира Кіндратовича «Лише Богу відомо». Автор пише під псевдонімом Марк Корда.
Нині до уваги всіх поціновувачів творчості професора Володимира Барана – п’єса «Усі на вибори, панове!» (написана в листопаді 2018 року). Про політичні пристрасті, соціальні проблеми і людські стосунки – у жартівливих сценках-замальовках із сучасного життя. «Усі на вибори, панове! Крутнімо рулетку ще раз. А раптом...

Сторінки