Вт, Червень, 25, 2019

Що таке конкурсний бал і як він розраховується, скільки заяв можна подати на бюджетну і контрактну форми навчання, якими пільгами можна скористатись під час вступу. Відповіді на ці та інші запитання вступники тепер зможуть отримати, звернувшись на гарячу лінію МОН або у приймальню громадян щодо вступної кампанії. Їхня робота стартувала сьогодні, 24 червня 2019 року, і триватиме до 9 серпня.

«Вже через тиждень розпочнеться активна фаза вступної кампанії, а саме...

Вт, Червень, 25, 2019

24 червня в Академії розвитку відбулася презентація наукового журналу «Економіка та розвиток / Economics & Development». Засновники та видавці часопису – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Національний університет водного господарства та природокористування й ГО «Інститут транскордонних ініціатив».

Головний редактор – проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталія Павліха розповіла про концепцію й основні...

Пн, Червень, 24, 2019

Раді повідомити, що студенти першого набору бакалавра спеціальності «Економічна теорія» успішно закінчили навчання.

Весь навчальний процес відбувався в умовах тісної співпраці між студентством і викладачами й активної допомоги з боку колективу кафедри аналітичної економіки та природокористування СНУ імені Лесі Українки.

Щиро дякуємо за підтримку та...

Пн, Червень, 24, 2019

Приймальною комісією СНУ імені Лесі Українки сформовано графік проведення творчих конкурсів для вступу на І курс для здобуття ступеня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти на місця державного та регіонального замовлень.

 

...

Код і назва спеціальності

Пт, Червень, 21, 2019

За вже понад 16-річне існування Літня школа журналістики «Дня» отримала своєрідний «знак якості». Він – у відгуках її численних випускників (а за всі роки це вже майже тисяча людей), авторитетних лекторів та роботодавців і колег хлопців і дівчат, які здійснили «квантовий стрибок» у своєму журналістському та особистісному розвитку протягом місяця в колективі редакції газети «День». Тож дорогі друзі, студенти-журналісти, філологи, історики і не тільки, чекаємо на вас, якщо ви:

прагнете зрозуміти та освоїти не тільки практичну журналістику, а й саме ЯКІСНУ;

знаєте, що таке «День» як холдинг...

Сторінки