Головна / Всі публікації / 30, Травень 2019
Чт, Травень, 30, 2019

28 травня студенти та викладачі факультету інформаційних систем, фізики та математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки зустрілися з науковим співробітником відділу економіки вищої освіти Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Володимиром Ковтунцем.

Окрім дружньої розмови, присутні прослухали лекцію Володимира Віталійовича на тему «Математичні питання теорії освітніх вимірювань», ознайомилися з сучасними...

Чт, Травень, 30, 2019

29 травня під час засідання вченої ради університету ректор Ігор Коцан вручив Золотий нагрудний знак СНУ імені Лесі Українки Любові Василів-Базюк, почесному професору університету (за рішенням вченої ради, протокол № 8 від 31 березня 2005 р.). 

Декан факультету іноземної філології, доцент Оксана Рогач виступила з доповіддю про життєвий і творчий шлях нашої славетної землячки, яка у вересні відзначатиме поважний ювілей, 90-ліття!

...
Чт, Травень, 30, 2019

Працівники факультету філології та журналістики університету імені Лесі Українки удостоєні високих нагород у Польщі. 

У Варшаві завідувачці кафедри соціальних комунікацій професорові Світлані Кравченко вручили Нагороду ім. Івана Виговського, а доцентові кафедри української літератури Вікторові Яручику – диплом за перемогу в конкурсі на стажування імені Івана Виговського.
Урочистості з нагоди вручення поважних почесних нагород відбулися в стінах Варшавського університету. Відзнаки вручали представники Капітули (журі, до складу якого входять ректори і проректори найбільших...

Чт, Травень, 30, 2019

29 травня під час чергового засідання вченої ради СНУ імені Лесі Українки ректор Ігор Коцан і науковий співробітник відділу економіки вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України Володимир Ковтунець вручили міністерські відзнаки викладачам університету.

Подяками МОН України відзначено декана факультету філології та журналістики Юрія Громика, доценток кафедри історії та культури української мови Ольгу Маленицьку та Ларису Голоюх, професорку, завідувачку кафедри...

Чт, Травень, 30, 2019

19–26 травня студенти біологічного факультету їздили на щорічну зооботанічну практику в спортивно-оздоровчий табір «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. База практик вразила студентів своєю комфортабельністю та ландшафтним дизайном! При в’їзді Вас зустріне чарівний і дружелюбний білий пес Бакс, який став символом удачі для відвідувачів! Студенти одягнули йому нашийник і годували, за це він всю практику був поруч та охороняв їх!

...

Сторінки