Головна / Всі публікації / 22, Травень 2019
Ср, Травень, 22, 2019
Хімічний факультет

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.04.2019 року № 369-Л упродовж 20–22 травня 2019 року відбувалася чергова акредитаційна експертиза провадження освітньої діяльності, пов’язаної з підготовкою бакалаврів із галузі знань 0401 «Природничі науки» напряму підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

На хімічному факультеті...

Ср, Травень, 22, 2019
Факультет іноземної філології

Захід відбувся 21 травня у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки. Навчальний курс молодь студіювала у рамках програми «Еразмус+» за напрямом «Жан Моне».

Проект «Мовна політика Європейського Союзу» розроблений у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки під керівництвом професора Ірини Біскуб та за участі колег з університету Вітовта Великого у м. Каунас (Литва).

...

Ср, Травень, 22, 2019
Тарас Григорович Шевченко

22 травня – одна із знакових і, не побоюся сказати, сакральних дат у житті свідомих українців. Це день, коли великого національного Поета-Пророка Тараса Григоровича Шевченка було перепоховано на Чернечій горі у Каневі. З нагоди 158-ї річниці від дня цієї вікопомної події в Луцьку, біля пам’ятника Кобзареві відбулися урочистості, організаторами яких виступили Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації і Волинська обласна філармонія.

...

Ср, Травень, 22, 2019
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я

19 травня в Чернівцях відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (рогейн 24 години).

Команда у складі старшого викладача кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Ірини Войтович та випускника факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Тараса Мельника здобули золоті медалі, подолавши дистанцію 91 км, а студентка факультету Анна Климчук виборола бронзову нагороду (76 км). Вітаємо спортсменів та тренера Василя Войтовича – викладача кафедри спортивно...

Ср, Травень, 22, 2019
Факультет психології та соціології

Старе, як світ, прислів’я, що сягає своїми витоками вислову видатного давньоримського філософа Луція Аннея Сенеки, мовить: «Вік живи, вік учись». Саме цю крилату максиму взяли за орієнтир волонтери факультету психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, започаткувавши суспільний проект «Волинський Акме-Університет» («акме» в перекладі з грецької – найвища точка, вершина). Основний контингент слухачів цього університету – люди, чий вік можна охарактеризувати як «60+». Вони набувають нових знань з психології, історії, іноземних мов, комп’...