Головна / Всі публікації / 20, Травень 2019
Пн, Травень, 20, 2019
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я

Чоловіча і жіноча збірні України зі спортивної ходьби на 50 кілометрів стали переможцями Кубка Європи. Змагання відбулись у литовському місті Алітус.

Українки Валентина Мирончук (підсумкове особисте ІV місце), Олена Собчук, Христина Юдкіна, Людмила Шелест випередили у командному заліку збірні Іспанії й Італії.

Іван Банзерук (особисте VI місце), Валерій...

Пн, Травень, 20, 2019
Факультет економіки та управління СНУ імені Лесі Українки

Упродовж 18–19 травня в Академії розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувався Boot Camp від міжнародної програми з розвитку підприємницьких навичок і креативної економіки у системі освіти «Creative Spark». Це другий із трьох запланованих тренінгів для студентів факультету економіки та управління – майбутніх підприємців-початківців. Захід організовано спільно з кафедрою економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства, зокрема деканом факультету Любов’ю Ліпич і кандидатом економічних наук, доцентом Анною Мохнюк.

...
Пн, Травень, 20, 2019
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я

19 травня в Києві відбувся турнір із чирлідингу Red foxes cup. Студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Андрій Данилюк і Вікторія Пилипчук здобули золоті медалі у номінації Urban cheer double. Тренер – старший викладач кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації, голова Волинської федерації чирлідингу Венера Кренделєва.

Вітаємо спортсменів із перемогою! Так тримати!...

Пн, Травень, 20, 2019
Академія розвитку

17 травня Академія розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки гостинно зустрічала гостей. На день відкритих дверей завітали проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталія Павліха, начальники структурних підрозділів, викладачі, студенти, представники Волинського обласного центру зайнятості та компанії Nestle.

Розпочався захід із відкриття фотосушки зі світлинами від наших студентів і цікавого криміналістичного...

Пн, Травень, 20, 2019
Факультет історії, політології та національної безпеки

На початку травня викладачі факультету історії, політології та національної безпеки Анатолій Шваб, Сергій Панишко, Володимир Пришляк, Оксана Штанько та Тетяна Яцечко-Блаженко відвідали Литву в рамках проекту «Забезпечення свободи культурної спадщини для людини та держави – досвід Литви й України» (Lutsk International Cooperation and Project Activities Department), що реалізується муніципалітетом Тракайського району та Луцькою міською радою.

Викладачі СНУ були членами...