Головна / Всі публікації / 17, Травень 2019
Пт, Травень, 17, 2019
СНУ імені Лесі Українки

Травень – либонь, найзнаковіший місяць для нашого університету: цьогоріч нам виповнюється сімдесят дев’ять. За цей проміжок часу СНУ імені Лесі Українки здійснив чимало важливих кроків уперед, еволюціонувавши до статусу сучасного закладу вищої освіти з чіткою орієнтацією на європейські наукові та культурні цінності.

Ми не зупиняємося на досягнутому. Обравши європейський вектор, активно налагоджуємо, поглиблюємо та зміцнюємо зв’язки із закладами вищої освіти країн Євросоюзу. На високий рівень поставлено вивчення іноземних мов, що дасть змогу нашим випускникам гідно представляти...

Пт, Травень, 17, 2019

Нині університет, котрий носить імʼя славетної Лесі Українки, святкує свій 79-й рік народження. Пройдено довгий, подекуди тернистий шлях до становлення та визнання СНУ одним із провідних вітчизняних закладів вищої освіти.

У цей святковий день із вдячністю хочу згадати тих людей, котрі відіграли значну роль у звеличенні волинського університету, української науки – Івана Сокура, Нестора Бурчака, Леоніда Гіттіка, Віктора Завацького, Богдана Яроша, Олександра Рисака, Леоніда Калапушу, Віктора Колесника, Андрія Гордійчука, Олега Парасюка, Анатолія Свідзинського та інших.
Памʼятаймо...

Пт, Травень, 17, 2019
Дні науки

Саме під таким гаслом 15 травня в рамках днів науки у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулася інтелектуально-розважальна гра «Mind Game» для студентів і викладачів кафедр експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій та теоретичної та математичної фізики.

Що ж таке «Mind Game»? Це проект у стилі паб-квізу з акцентом на розважальній частині. Від добре знайомого нам «Що? Де? Коли?» ця гра відрізняється...

Пт, Травень, 17, 2019
 «Волинь 43: міфи і реальність»

16 травня в рамках заходів до днів науки факультету історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки відбулася презентація наукового збірника «Волинь 43: міфи і реальність».

Представили збірник декан факультету, професор Анатолій Шваб і професор Микола Кучерепа. У презентації взяли участь автори статей, професори Володимир Баран, Юрій Крамар, Геннадій Бондаренко. Науковці відзначили високий фаховий рівень видання та його наукову та суспільну...

Пт, Травень, 17, 2019
Факультет історії, політології та національної безпеки

16 травня в рамках ЯрФесту–2019, з нагоди 590-ї річниці з’їзду європейських монархів у Луцьку та Міжнародного дня музеїв студенти-музейники IV курсу СНУ імені Лесі Українки провели екскурсію-квест на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Учасники змагання були поділені на дві команди і рухалися за визначеними маршрутами, в які були включені пам’ятки історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» – Домініканський монастир, Замок Любарта, місця, де...

Сторінки