Головна / Всі публікації / 15, Травень 2019
Ср, Травень, 15, 2019
Факультет інформаційних систем, фізики та математики

Факультет інформаційних систем, фізики та математики організовує різноманітні заходи з метою популяризації Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки як провідного закладу вищої освіти серед майбутніх абітурієнтів.

Старший викладач кафедри алгебри і математичного аналізу, кандидат фізико-математичних наук Оксана Мекуш активно займається розвитком математичних здібностей молоді. 6 та 20 квітня науковець як член журі Всеукраїнської олімпіади з...

Ср, Травень, 15, 2019
Факультет інформаційних систем, фізики та математики

6–7 травня факультет комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відсвяткував 50 років від дня створення. Старший викладач кафедри алгебри і математичного аналізу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Оксана Мекуш взяла участь у святкових заходах із нагоди ювілею, зокрема в урочистому засіданні вченої ради факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка, круглому столі «IT-освіта ХХІ ст.», урочистому відкритті коворкінгу «Читалка», а також побувала на святковому концерті в столичному «...

Ср, Травень, 15, 2019

19 травня об 11.00 на факультеті історії, політології та національної безпеки відбудеться день відкритих дверей. Запрошуємо випускників шкіл, які цікавляться історією, політологією, національною безпекою, й усіх охочих дізнатися про правила вступу до закладів вищої освіти у 2019 році. 

Програма:

...

Ср, Травень, 15, 2019
Факультет інформаційних систем, фізики та математики

14 травня відбулося відкрите лекційне заняття доцента кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики Ніни Падалко для студентів факультету інформаційних систем фізики та математики про нашого земляка, видатного українського математика Михайла Кравчука. 

Михайло Пилипович народився 27 вересня 1892 року в селі Човниця на Волині. Український математик, академік АН УРСР (з 1929 р.), професор Київського політехнічного інституту. Наставник Архипа Люльки та Сергія Корольова – всесвітньо відомих у майбутньому конструкторів реактивних двигунів і вчених у галузі ракетобудування.
...

Ср, Травень, 15, 2019
Факультет психології та соціології

14 травня в рамках Фестивалю науки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на факультеті психології та соціології відбувся круглий стіл «HR-менеджмент у сучасних організаціях: особливості та перспективи». Координатор заходу – доцент кафедри загальної і соціальної психології та соціології Людмила Малімон.

На факультеті психології та соціології відкрито нову магістерську програму «Магістр з психології. HR-менеджер». Тому мета круглого столу –...