Головна / Всі публікації / 13, Травень 2019
Пн, Травень, 13, 2019

Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки сформовано графік заїздів у спортивно-оздоровчий табір «Гарт» на 2019 рік.

ЛИПЕНЬ

І заїзд 29 червня–5 липня (6 діб);

...

Пн, Травень, 13, 2019
Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки

З нагоди 200-ліття від дня народження Пантелеймона Куліша на факультеті філології та журналістики відбулася урочиста академія «На високостях науки і літератури…»

Кандидат наук, доцент кафедри української літератури Вікторія Сірук на початку заходу штрихами означила різноплановість особистості Пантелеймона Куліша та зауважила, що захід підготували студенти факультету.

...

Пн, Травень, 13, 2019

26 травня у Києві відбудеться Всеукраїнський студентський кіберспортивний турнір University Master Cup–2019. Мета заходу – розвиток комунікації молоді та кіберспортивної інфраструктури України.

Організатор турніру – ГО «Українська федерація електронного спорту», яка активно працює в напрямі розвитку кіберспорту в нашій державі та популяризує кіберспорт серед студентства.

...
Пн, Травень, 13, 2019

Вийшла друком монографія за співавторства доктора історичних наук, професора Миколи Стрішенця, доктора економічних наук, професора Олени Павлової та доктора економічних наук, доцента Костянтина Павлова «Просте товарне виробництво і зародження мануфактур в Україні».

В монографії̈ досліджено процес переростання простого товарного виробництва у розвинене, зародження кооперації̈ праці та початкових, зародкових форм мануфактури, ранніх ринкових виробничих відносин на основі...

Пн, Травень, 13, 2019

Із 13 травня по 03 червня у консультаційному центрі при приймальній комісії СНУ імені Лесі Українки за адресою: просп. Волі, 13, ауд. 227 (другий поверх) відбувається реєстрація абітурієнтів на єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальностями: 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство, 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 031 Релігієзнавство, 032 Історія та археологія, 033 Філософія, 034 Культурологія, 051 Економіка, 052...