Головна / Всі публікації / 13, Травень 2019
Пн, Травень, 13, 2019

Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки сформовано графік заїздів у спортивно-оздоровчий табір «Гарт» на 2019 рік.

ЛИПЕНЬ

І заїзд 29 червня–5 липня (6 діб);

...

Пн, Травень, 13, 2019
Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки

З нагоди 200-ліття від дня народження Пантелеймона Куліша на факультеті філології та журналістики відбулася урочиста академія «На високостях науки і літератури…»

Кандидат наук, доцент кафедри української літератури Вікторія Сірук на початку заходу штрихами означила різноплановість особистості Пантелеймона Куліша та зауважила, що захід підготували студенти факультету.

...

Пн, Травень, 13, 2019

26 травня у Києві відбудеться Всеукраїнський студентський кіберспортивний турнір University Master Cup–2019. Мета заходу – розвиток комунікації молоді та кіберспортивної інфраструктури України.

Організатор турніру – ГО «Українська федерація електронного спорту», яка активно працює в напрямі розвитку кіберспорту в нашій державі та популяризує кіберспорт серед студентства.

...
Пн, Травень, 13, 2019

Вийшла друком монографія за співавторства доктора історичних наук, професора Миколи Стрішенця, доктора економічних наук, професора Олени Павлової та доктора економічних наук, доцента Костянтина Павлова «Просте товарне виробництво і зародження мануфактур в Україні».

В монографії̈ досліджено процес переростання простого товарного виробництва у розвинене, зародження кооперації̈ праці та початкових, зародкових форм мануфактури, ранніх ринкових виробничих відносин на основі...