Головна / Всі публікації / 8, Травень 2019
Ср, Травень, 8, 2019

Вийшла друком монографія за співавторства доктора економічних наук, доцента Костянтина Павлова та доктора економічних наук, професора Олени Павлової «Формування та регулювання конкурентних відносин на регіональних ринках житла України».

У монографії̈ висвітлено теоретичні та практичні аспекти щодо формування та регулювання конкурентних відносин на регіональних ринках житла України. Досліджено особливості становлення та функціонування регіональних ринків житлової̈...

Ср, Травень, 8, 2019

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Такі дні закарбовані у пам’яті тих, хто усвідомлює символічність цих дат і глибину важливості як історично віддалених часів, так і сьогодення.

Перемога над нацизмом дісталася надзвичайно дорогою ціною – мільйонів життів і загублених доль. Крізь полум’я боїв, страждання та смерть, крізь гіркоту поразок і непоправні втрати йшов наш народ крізь війну, аби вижити і...

Ср, Травень, 8, 2019

8 і 9 травня, у День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми віддаємо шану тим, хто не дав перерости воєнному лихоліттю у планетарну катастрофу. Ми згадуємо тих, хто зі зброєю в руках боровся з нацизмом і віддав своє життя за наше майбутнє. 

Все менше і менше стає живих героїв, учасників і очевидців тих буремних і трагічних подій. Із кожним роком поняття «День пам’яті» набуває все реальнішого змісту. Ми не повинні забувати...

Ср, Травень, 8, 2019

Колектив Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки висловлює співчуття секретареві Наглядової ради Святославу Кравчуку з приводу непоправної втрати – смерті рідної сестри.

Нехай добрий, світлий спомин про Вашу сестру назавжди залишиться у серцях рідних, колег та усіх, хто її знав, любив і шанував.

Поділяємо Ваш біль від втрати!...