Головна / Всі публікації / 6, Травень 2019
Пн, Травень, 6, 2019

20 червня – 11 липня діятиме програма стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава (Республіка Польща).

Учасникам буде виданий сертифікат на 108 годин про...

Пн, Травень, 6, 2019
Легкоатлетична естафета

6 травня у Луцьку відбувся забіг, приурочений 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цьогорічній естафеті взяло участь 228 спортсменів із 19 команд Волині.

Легкоатлетична дистанція пролягла від Меморіального комплексу «Вічна Слава» (проспект Василя Мойсея), продовжилася вулицями Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Сенаторки Левчанівської, Глушець, Парковою, проспектом Волі, вулицею Шопена та фінішувала на Меморіальному комплексі «Вічна Слава».
Член команди Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Владислав Бакалюк...

Пн, Травень, 6, 2019
Факультет міжнародних відносин

У квітні на базі Інституту наук про безпеку Педагогічного університету імені Народної освітньої комісії в місті Краків (Республіка Польща) відбулася VI Міжнародна наукова конференція «Обличчя безпеки: минуле, сьогодення, майбутнє», учасниками якої стали студенти факультету міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Назарій Шуляк і Дарина Мельник.

Під час урочистого відкриття заходу за участю адміністрації університету та...